Tematiskā nedēļa 4!

Nu jau ir pienākusi ceturtās nedēļas balsošana! Balsojat par savu mīļāko variantu! Balsošana noritēs līdz rītdienas 18:00 !!

  • Baccano
  • One Piece
  • Shokugeki no Soma
  • Black lagoon
  • Bakuman
  • High School DxD
  • Code Geass
  • Haikyuu!!
  • Yuri!!! on Ice
  • Non non biyori
  • Cits (ieraksti kāds)

0 voters

:joy::joy: sorry not sorry

Nebiju gaidījis, ka kāds par šo nobalsos :rofl:

Balsojot par “Jurčiku” Jūs atbalstāt sliktu anime, kas nozīmē, ka anime aizvien dziļāk un dziļāk grims sliktas anime viļņos. Tuftoloģija sanāca kautkāda…

2 Likes

Claymore… Kas nav shajaa sarakstaa, jo tur nekaa uber kruta nav.

1 Like

Man likās, ka tev patīk black lagoon

Ir OK. Soma arii man patiik, Code Geass viena no miiljaakajaam, bet nu tie pa visaam pakaljaa izstaipiiti jau, vajag kaut ko nebijushu.

Nu tad… vari man atsūtīt anime sarakstu priekš šīm tematiskajām nedēļām? :smiley:

Kaut ko netipisku? Sure! Dod man ~10min.

Ok bet tad pm

Tematiskās nedēļas ir foršas, bet es neieteiktu tās taisīt katru nedēļu, jo tad tās zaudē nozīmi. Ja tas notiks nonstopā tad mums nebš īsti laiks uzlikt savu īsto profila bildi. Visu laiku profila bildes ir tematikās. ( Es ceru, ka var saprast domu)

1 Like

Nu tad… reizi 2 nedēļās?

2-3 labaak.

@kikimuffs @Especti Paldies par ieteikumiem :smiley:

1 Like

skaities vairak uz manu piemeru kā bija pirms pārņēmi.

Nu jā, nevajadzēja tik strauji :smiley: , bet es skatījos, ka ir jau pirmdiena un tu neliki jaunu topicu tāpēc likās, ka tu neveidosi jaunu tematisko nedēļu, tieši tādēļ arī paņēmo šo stafetes kociņu… domāju, ka vajadzētu to padot tālāk

1 Like

tā jau nebija īsti stafete vairāk kā konfektīõte ik pa laikam, rīkoju to vienreiz mēnesī kādreiz ik pa 2-3 nedēļām kā Ralfs teica. Un ne vienmēr ta bija Anime tēmēta. Forumam patīk arī kaķi!
ieklepojas @Jua turpina klepot

Tad atvainojos, ka tik strauji rīkojos. Domāju, ka atgriezīšu tev šo nedēļu veidošanu :smiley:

Nav jau neviena vaina ka tu rīko, man forums vairs nav tik aktuāls kā Moderātora dienās!
gribētos atgriezties, daudz jaunas sejas un vecās atgriežas, bet man ar laiku ir kā ir!

Komandā jebkāda palīdzība tiek novērtēta! Vismaz dažreiz vari te iemest savus uzlabojumus :smiley:

1 Like