Tematiskā nedēļa 11 - AC/DC nedēļa!

Balsošana bija diezgan spraiga un tika balsots par diezgan daudz dažādām tēmām, bet ar vērā ņemamu balsu pārsvaru uzvarēja leģendārā AC/DC, kas arī būs šīs tematiskās nedēļas tēma. Apsveicam uzvarētāju!

Tematiskās nedēļas laikā var mainīt savu avataru saskaņojot to ar attiecīgās nedēļas tēmu, kā arī tiek mainīts foruma fona bilde.

@Menestrels uznāciens! @Onii_chan ir iesildījis skatītājus.

1 Like

Es neklausos tik vecas grupas :< varbūt ir kāds izņēmums ar pāris jaunām un vēl retāk kādu vecu, bet šī grupa nav viena no izņēmumiem :<
Bet background ir nice :metal:

1 Like

Cik nu veca, viņi vēl ir dzīvi.

Vienīgā grupa no vecajām kuru es klausos ir Skorpioni.

Grupas vecākas par 90’s nav manā sarakstā, ja vienīgi kādi izņēmumi pāris dziesmās.

Damn, izklausās, ka daudziem AC/DC nepatīk! Grab the pitchforks on these peasants!

4 Likes

Teikšu, kā ir, vecajām dziesmām, 90tie un atpakaļ, ir krienti savādāk skanējums un ritms, nekā mūsdienu dziesmām. Tām ir krietni lielāks raksturs un pat mazliet agresīvākas, atšķirīgākas, tām jūtama, kaut kāda šī dvēseles atdeve. Nezinu, kā to izskaidrot, bet mūsdienu dziemsas ne ar ko neizceļas, pliekanas un vienmuļas pēc savas idejas. Visi šie super hīti ir vienādi un vispār ne reizi nespēj ieķerties. Retī kurš skaņdrabs tiešām liek teikt- not bad! Grib ja var un vairāk pat.

Un te pēc idejas nevar nevienu vainot, industrija mainās, tie, kas izzauguši šīs industrijas periodā to vērtēs augstāk, nekā iepriekšējo posmu. Atceros, kad biju sīks pa TV gāja “muzikālie rīti” kur rādīja videoklipus 80-90 gadu dziesmām. Tieši šis laikmets man ir iekritis un praktiski mūziku ko meklēju un klausos, nosacīti, atgādina tā laika ritmus.

Taču, protams, katrā laikmetā pietikaa savas baltās un melnās avis, piemēram Yellow Submarine vispār man šķiet neklausāms gabals. Atskaitot piedziedājumu. Tāpat AC/DC ir savi super hīti un ir dziemsas kuras atcerās retais kurš.