Televīzijas risinājumi un to alternatīvi

Masīvs sveiciens!
Kadiljaks uz trases.

Zinot,ka daži no šeit esošajiem meitenēm un zēniem dzīvo lauku (mazapdzīvotajos) reģionos, vai vismaz dzīvoja, kur internets nav gluži reta parādība, tomēr mīl pazusts kā zaķis mežā - noteikti izmanto to vai citu interneta provaideri, lai skatītos sev vēlamo saturu - televīzija, Netflix vai citu Latvju Redneck izklaides cienīgu saturu (joks).

Interesē kādus provaiderus izmantojat un tiem, kam ir Televīzija ko izmantojat.

Tēma tāda:
Esmu beidzot atkratījies no VIASAT (21.gs. 21.g. divu gadu piespiedu līgums atsauc atmiņā viduslaikus scēnas), kurš nodrošināja kādu saturu man laukos. Taču izmantojām viņu reti, pāris reizes gadā, tāpēc vairāk maksāju nekā izmantoju, kas mazliet bija neizdevīgi man, tomēr priecīgi šie - droši vien.
Interneta darbība, pateicoties Abavas senlejas vēsturiskajam skaistumam un pauguriem, konkrētajā vietā ķer švaki.
Pašlaik domāju par to - nepieciešams man rūteris, kā papildus signāla ķērājs vai tomēr neta ātrums pietiks no telefona. Ātruma mērījumus neesmu veicis, tāpēc grūti spriest ko konkrētāk.

Ideja tāda:
1)Internets+Smart TV (SmartTV savā pilnā veidolā vai smart box pie parasta TV), kas nodrošinās visādus TET+, Netflix un citas i-TV platformas ar abonēšanu vai bez tās. Attiecīgi bezlimita interneta pieslēgums pāris reizes gadā man izmaksās daudz reizes lētāk nekā VIAmoneySAT.

Tāpēc interesē kurš kādus pieslēgumus un pakalpojumus lieto nomaļajos Latvijas nostūros . Varbūt kādam ir interesanti piedāvājumi vai varianti.

Nemācēšu teikt par televīziju, taču teorētiski šo to var darīt interneta sakarā. Var apskatīt mobilo torņu karti un atrast sev izdevīgāko torni, attiecīgi mobīlo sakaru kompāniju. Ja ir rūteris, tam var pievienot papildus antenu un novietot tajā mājas galā kur ir tornis. Vai pat kaut ko tik eksotisku kā antena uz jumta. :D Ja visiem torņiem priekšā ir pauguri, ar tiem risinājumiem grūti.

Bužeta variants:

  • saprast kur ir torņi
  • mēģināt ķert internetu tā lai starp telefonu un torni nebūtu māja

Ieguvums varētu nebūt masīvs, taču varbūt sanāks no nestabila interneta pāriet uz stabilāku.

2 Likes

Mazliet paskatījos, kā variants ir signāla pastiprinātājs. Ir 14 dienu atgriešanas iespēja. Ja tas nostrādātu, būs ideāli.
Jo tuvākie torņi nemaz nav tik tuvu un ari pašlaik operators pie kura vērsos apstiprināja to, ka signāls varētu būt tiešām, ka īsti nenokļūst un dod švaku pārklājumu.

Uz doto brīdi izmantoju Baltcom open televīziju, nāk komplektā ar Bites 4g rūteri.
Pagaidām ir ok gan tv gan nets, bet ar Rīgas Balt-i-com nesalīdzināt diemžēl.

1 Like

Viss, kas saistīts ar :honeybee: vai nu atkratos (Viasat) vai nelienu tuvumā.
Nepatīk man tas kantoris sakaru kvalitātes ziņā, lai gan daudzi kliedz cik labi un forši. Tomēr dāžados testos pārliecinājos par absolūti pretēju.

Piedāvājums visnotaļ interesants. :thinking:

Jā, šie kantori man nereti jūk ar kopā. Kā samulsināt pircēju, lai viņš atnāk pie tevis.