Teksta spēle #1 - Sapņu māja!

#Sveiki, sveiki dārgie forumieši!
#Tātad jūs mani pazīstat kā Sitarus un es jums piedāvāšu šo lielisku opciju, zīmēšana + rakstīšana.
Spēles noteikumi ir vienkārši, katrs kas grib var piedalīties, noteikumi vienkārši, viss kas ir jaizdara ir jaapraksta sava sapņu māja un ja ir spēja tad jāpieliek klāt zīmējums kas tiks ņemts vērā vērtējot, līdzīgi kā zīmēšanas izaicinājumā tālāk izaicinājums tiek nodots uzvarētājam, bet šos darbus vērtēs publika, ja patīk tad balso! Elementāri ne?


#Mājām nekādīgi nav jabūt realistiskām! Bet tā ir jūsu izvēle, ja gribat vienkāršu māju tad zīmējiet to!

#Iedvesmai

Nu ja ne es kurš tad.
Mana sapņu māja ir zem skaista mazdārziņa vienā stāvā, dārziņa augšā maza mājiņa kur atrodas visas sadales tīkla iekārtas sildīšanas iekārtas un citi čibriki, kā arī lūka ar kāpnēm uz leju, galvenā mājas daļa atrodas zem zemes. ienākot pirmā ir viesistaba ar skaistu dīvānu un paklājiņu kā arī lielu televizoru un jauku jotul krāsniņu. Tālāk ved durvis uz vannasistabu un galveno guļamistabu, vannas istabā kā redzams ir vanna, tualete un spogulis. Guļamistabā ir liela divvietīga gulta un nakts galdiņš (That is the room where the magic hapens). Tālāk ved uz ieejamu drēbju skapi kas kā skapis ir ar plauktiem un pakaramiem. Otra telpa ir mana elektronikas darbnīca kur ir viss nepieciešamais veiksmīgam darbam… Un telpa ko aizmirsu iezīmēt ir virtuve kas viennozīmīgi būtu liela!

3 Likes

kaut kads deadlines ar ir jeb ne???

Nedēļa vai 2 vel! Es īsti nezināju cik dot, bet man tagad ir apmēram doma