Tavs TOP 12 filmu saraksts

Season 4 announced :pray:

1 Like

Ahh…Fight Club!!! Tieši tā bby!

Under the Silver Lake izklausas laba :grimacing: Viss kas saistīts ar konspirācijām piesaista :star_struck:

image

Ir pagājis kāds laiciņš un esmu apdomājusi savu filmu TOP 12.
Visas šīs filmas man ir reitotas 1000/10, attiecīgi paskaidrošu, kapēc šīs filmas ir man tik tuvas.

Dead Poets Society - iznīcināti sapņi ir visbriesmīgākā lieta pasaulē un sistēmas ir briesmīgas. Filma mani emocionāli iznīcina katru reizi, kad viņu redzu.
Warm Bodies - Explains my bad taste in men…its cuuute :pleading_face:
Wolf Children - Iemesls, kāpēc es vēlos bērnus.
Friends with Benefits - Mila Kunis ir mans spirit animal. Tik ļoti relatable filma.
tick, tick…BOOM! - Mana pusmūža krīze in nutshell. Mūzika, drāma, aktieri…pasakaini! Garfilds is GOAT!
Tangled - Vienīgā normālā Disney filma, kur visi varoņi sakarīgi. Lampiņu scēnā vienmēr raudu.
Fight Club - Lieliska filma par vīrišķību, kapitālismu un sabiedrību.
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb - Burvīga komēdija un tehniski brīnišķīga filma.
Gladiator - Asinis, vardarbība, scenogrāfija un “I`m the Gladiator”.

Purva Bridējs - Lieliska aktiermāksla un fenomenāli nofilmēta. Ko tik mūsējie varēja panākt ar spītu. Uldis Pūcītis bby!
Luckiest Girl Alive - Filmu sapratīs tikai un vienīgi sievietes, kas ir gājušas cauri ne tām labākajām atmiņām. Labprāt ar kādu padiskutētu par filmu.
Project X - I`m THE Summer! Šī filma ir nevienu vien reizi iedvesmojusi uzvesties ballītēs tā, lai nožēlo nākamajā rītā, bet ne uz nāves gultas. Papildus tam, lieliska mūzika!

I will not stand this Mulan slander

1 Like


Šis bija ļoti sāpīgi.

Esmu gatava šīs skatīties jebkurā brīdī/popkorna gabali:

  1. Constantine - Dažreiz adaptācijai nav jāseko materiālam: piemērs #1. Baudāma atmosfēra un aktieri; vienmēr ir interesanti kad good guys nav balti un tīri un arī baddies nav īsti melni.
  2. The Mummy - Vai par šo kas vispār jāsaka? Piedzīvojumi, briesmoņi, fantastiski tēli un visu laiku labākais power couple. Perfekta filma.
  3. Mad Max: Fury Road - izslēdz smadzenes, izbaudi mūziku un vizuālo karuseli. Beigās vienmēr ir cerība.
  4. Princess Mononoke - bērnībā man piesaistīja šajā filmā attēloto garu interesantie tēli, taču pieaugot sapratu cik patiesībā filmas konflikti starp dabu, cilvēci, mantkārību un piederību rezonē daudzās dzīves jomās. Formatīva ietekmē manā dzīvē.
  5. Fall - Krāšņa filma - stāsts stāstā. Par dzīvošanu sapņos un izvēlēties dzīvot, ja ne sevis, tad līdzcilvēku dēļ.
    Šausmiņas:
  6. The Ritual - manuprāt šis ir labākais jaunais pēctecis the Blair Witch Project garam. Pēc šī joprojām ik pa laikam sajūtos neomulīgi esot mežā. aaand I wanna fuck the Modder
  7. Hereditary - Laba filma liek kaut ko just, un šī iznes skatītāju cauri visiem pieciem zaudējuma posmiem. Atsakos skatīties otro reizi.
    Komēdijas:
  8. Bottoms - Teenage lesbian Fight Club/gay Superbad. Neesmu liels fans ne komēdijām, ne arī YA stāstiem, taču šī filma planē vienu soli virs realitātes, un izsmej tieši tās lietas par ko es parasti viebtos. Stoneru komēdija mūsdienu laikmetam.
  9. Snatch - nu it kā jau bojeviks, bet ar lielu devu humora. Imo Gaja Ričija saturētākais darbs, var just viņa stilu, bet ne pārspīlēti. Vairāku tēlu stulbās shēmošanas rezultātā tiek uzvīts stāsts un tam ir patīkami sekot.
    Guilty pleasures:
  10. Pride And Prejudice - im basic :pensive: ko var darīt, man patīk bitchy tēli un man patīk ideja ka cilvēki var izlemt mainīties uz labo pusi
  11. Three thousand years of longing - šai filmai ir diezgan lielas problēmas ar pacingu, nav ideāla. Bet man viņa patīk! Atkal tiek stāstītas pasakas, šoreiz no tuvajiem austrumiem. Kā arī gleznaina režija un rūgti salda mīlestība.
  12. X-Men Origins: Wolverine - kauns un negods, bet man viņa patīk. Manam tētim arī, tā kā nepieņemu kritiku. Pēc otras deadpool filmas es arī aizšūtu muti Raienam Reinoldsam.

Gribu arī pieminēt tās kas izkrita no saraksta: LOTR, The Descent, Triangle of Sadness, Fantastic Fear of Everything, What We Do In Shadows, Ferris Buellers Day Off, It Follows, Talk To Me, Pacific Rim un Portrait of a Girl on Fire.

Es gribētu arī skatīties vairāk latviešu filmu, respekts tiem kam bija mūsējās sarakstā :facepunch:

2 Likes

Aaauurrgghh…kāpēc tu nevari būt normāls x cilvēku fans un celt Logan dieva vietā XD

Logans staigāja lai Last Of Us seriāls skrietu

Gaijs Ričijs ir GOAT!
Snatch, Rokenrolla, Lock Stock and Two Smoking Barrels, Gentlemen, Sherloks Holms, The Man from UNCLE

Lieliskas filmas, lielisks režisors :fire::fire:

2 Likes

Yesss, biju jau aizmirusis par dažām no šīm, būs jānoskatās lock and stock vēlreiz. Tā patīk ka viņš strukturē stāstu no vairākām perspektīvām, kas vienkārši saslīd kopā :relieved:

2 Likes

Aaa pag tās Šerloka Holsma filmas ar šitas režisēja? That explaims a lot

1 Like

:heart:

Nice, bet ja bērnība, vai iespējams arī 2003. gada Ziemassvētkos pa LNT ;D ??

:+1:

Tas pats vecais labais LNT, bet gadu gan nepateikšu :smiley:

Ja neskatījies “Midsommar”, tad tas it kā no tā paša režisora

Yay, bija laba, tikai es ne uzreiz sapratu, ar kādu uztveri to jāskatās)

Tā arī laba, taču Hereditary nošokēja vairāk. Tas ka darbība norisinājas dienas gaismā mazliet atņēma šausmu elementu, likās vairāk psiholoģiska.

Ari Aster šogad iznāca Beau Is Afraid, nav sanācis vēl noskatīties. Esmu dzirdējusi miksētas atsauksmes :thinking:

1 Like

Labs. Nezinu cik labas filmas tās ir, taču gaisotne tur ir. Vienīgi Mūmiju simts gadi neesmu skatījies.

Manuprāt tas cik daudz esmu redzējis fury road aizkadrus ievērojami ir palielinājis filmas vērtību manās acīs


saliktas vienkārši random veidā:
Big Fish
Breakfast at Tiffany’s
Life is Beautiful
Amelie
Love Actually
Moulin Rouge
Spirited Away
House of Flying Daggers
The 5th Element
The General
The Grand Budapest Hotel
The Illusionist

ja godīgi ir vēl 10 000 citas filmas, tā grūti ielikt mīļākās, bet šis es varu skatīties un skatīties ;D

1 Like

Pa šito mani laikam sitīs krustā…bet es nekad neesmu sapratis to haipu par Wes Anderson filmām. Jau vairākas reizes esmu mēģinājis viņas skatīties, un katru reizi nākas vilties. Pārāk samākslotas liekaa

Es iesaku filmu The Edge. Men vs nature, true human nature. Muzika super kadri super.
A nu vel protams The Thing the best horror. Also shows human nature.
Personal fav Truman.

Šī te man palikusi prātā kā ļoti agras bērnības filma, kas baigi aizķērās prātā. Liekas noskatījos to atkal pēdējā gada laika un tā ir laba manta, kaut vai tikai gaisotnes un dekorāciju deļ.

Pa manam viņu ir grūti skatīties, it īpaši viņa ne pašas populārākās filmas, taču ja tev ir pareizais prāta stāvoklis, filmas labi ieiet.