Tate no Yuusha no Nariagari


Nosakums angliski: The Rising of the Shield Hero
Nosaukums japāniski: 盾の勇者の成り上がり
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Drama, Fantasy, Romance, Seinen
Epizodes: 25
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Eksistē vecas leģendas par četriem varoņiem kuri aizstāvēja zemi no katastrofu viļņiem un katrs no varoņiem cīnījās ar savu ieroci - zobens, šķēps, loks un vairogs.
Redzot ka pasaules līdzsvars sāk svārstīties un jauns katastrofu vilnis tuvoties, Melromarkas valstība aicina jaunus varoņus, tikai šoreiz šie varoņi nāk no mūsdienu Japānas.


Manga

Nosakums angliski: The Rising of the Shield Hero: The Manga Companion
Nosaukums japāniski: 盾の勇者の成り上がり
Izlaišanas gads: 2014
Autors: Aiya Kyu
Mākslinieks: Aneko Yusagi
Žanri: Drama, Fantasy, Seinen

4 Likes

Šis man patīk labāk par daudziem citiem isekai. Pārāk strikti to nevērtēju, tas nav un nebūs mākslas darbs. Kā vieglam skatām-gabalam nav ne vainas. Ieteiktu to tikai isekai cienītājiem.

Labs gabals. Samērā drūms. Bet man personīgi ļoti interesants. Zinu cilvēku kas paskatījās nedaudz un aiz nepacietībā mangu lasīja uz priekšu… :D

Šeit vismaz pazīstama sistēma kačāšanās ir + vēl party sistēma ir, bet kopumā priekš isekai 10/10 no manis.

Iesāku skatīties, izskatās pagaidām tāda ok. Vienīgi man nepatīk ka tur ir kā kaut kādā video spēlē, parādās tie level, exp, tas galīgi liekas kaut kā nevietā.

Ta pat vein ir kā vairākumā isekai.

Neesmu redzējis nevienu isekai kur tā būtu :thinking: Bet nu es tikai pāris isekai darbus esmu noskatījies.


Noskatījos visu, kopumā bija tāds interesants, story arī kopumā patika, bet bija daži trūkumi. Tās cīņas bija baigi pārspīlētas, kaut kādi maģiski stari lido tur no ieročiem, vēl nezin kas tur no viņiem parādās, visāda tur maģija, brīžiem likās galīgi garām. Varēja tie ieroči būt vienkārši ieroči, nu varbūt ar kādu īpašāku spēju, bet ne jau tik baigi pārspīlēti, un maģijas brīnumi arī bija lieki. Arī tie līmeņi, exp, kas tur kā video spēlē parādās, man likās lieki un nevietā.

Gribas zināt kas tur notiks tālāk, jāgaida otra sezona. Skatos pat ir paredzētas veselas divas sezonas.

Zinu ka šis nav sen aiztikts, bet 9gag kāds nospoiloja mangu, bet tas nav svarīgākais.

Gribēju padalīties ar komentāru:
"@troyaayers She got captured, “mAyOR sPOilErR!11!1!!”
Come on, this spoils nothing. Who captured her? How did she get captured? Why was she captured? What’s her location? Why isn’t Shield-Chad with her? and so on and so forth…

Those would be spoilers"

Termins Shield-Chad šķiet tik ļoti absurds, bet tajā laikā arī tik ļoti precīzs…

1 Like

Šis un Slimeboi ir kaut kas, ko vērts vēlreiz paskatīties.

The Rising of the Shield Hero Season 2 - 2021 Oktobris jeb 2021 Rudens Sezona

1 Like

tieši nesen noskatījos. Gave it 7/10. Nebija baigi lieliskā bet bija ko skatīties pie pusdienām. Vienīgi žēl, ka beidzās, tagad jāmeklē nākamā lieta. Man ascendance of bookworm patika labāk. Un Re:zero protams. Sākums ievilka, what with him being betrayed and all… un pēc tam vienk gribējās skatīties kā viņš paliek stiprāks. Un tēli bija gana ok. Ieteiktu ja gribās vienk kko skatīties no isekai žanra.

Otrās sezonas pirmā epizode. Pašsaprotami pirmais, kas jāizdara ir jāieviešs galvenajam varonim jauna vergu meitene harēmā, jo zin tāds ir vienīgais veids kā dabūt baffus + patīkams bonuss, tavi waifu vairs nevar aizbēgt. Toties šī ir pirmā meitene, kuru viņš nav nopircis. Izaugsme. xD Galīgi biju aizmirsis par šī seriāla vergu fetišu.

1 Like

Tā iemetot aci dzirdētas sliktas atsauksmes par otru sezonu, vērtējums arī mazāks otrajai sezonai.
Vēl nenoskatījos līdz galam, tiku līdz 10 sērijai, pagaidām, neliekas neinteresantāks par pirmo sezonu. Tā ciņa ar to bruņurupuci gan uz otru pusi kļuva pagarlaicīga, likās švakāk gan par pirmo sezonu. Bet pēc tās ir interesantāk. Vienīgi liekas tāds nedaudz sasteigts, tā ātri viss skrien.

Opā, sākusies trešā sezona. Neko neatceros no tā ka noticis iepriekš. :joy: Šī tēma arī maz palīdz. Skatos es te atkal cepos par galvenā varoņa harēmu. :rofl:

Nez kā būs tālāk, taču pirmajā trešās sezonas epizodē galīgi nav zemē metama animācija.

Nu viss, jāskatās vēlreiz sākot ar pirmo sezonu :D

Tā būs tāda nāve, es labāk piedomāšu pats galvā kas tur notika pagātnē. xD

Sāku skatīties trešo sezonu, pagaidām liekas tāda pašvaka.
OP dziesma briesmīga. Bet nu tas tā, to var skipot :D