"Tales of" Fandom

Kaut kā nepamaniju, šo darbu fandomu. Iekļauj gan kaudzi spēles, gan padaudz anime/manga.
Personally, es esmu huge fan of Tales of Berseria game, kuru esmu izgājis no friend steam acc, esmu redzējis all walkthrough(No life, I know) un grasos pirkt spēli uz sava steam acc, lai izietu to atkal.
Kā arī kādu laiku, esmu patērējis mobile game Tales of the Rays(Kuras diemžēl playstore vairs nav) FeelsBadMan.
Maniju Tales of Zestiria anime, kas bija meh, jo maz Tales of Berseria character parādija :smiley:
Btw Tales of Zestiria the X apskats, ko izveidoja @Menestrels, ja kādam interesē.
Zināmākie darbi ir Tales of Berseria, Tales of Vesperia, Tales of the Abyss, Tales of Zestiria, Tales of Symphonia.
Tātad šeit liekam:

  1. Pictures
  2. Video
  3. Kā arī jūsu domas/experience/kolekcijas(Figurines,Manga,Posters,Games utt.) par kādu no “Tales of” darbiem.

Ielikšu few pictures of 2 waifus from Tales of Berseria.
Velvet Crowe(Best Waifu)


Magilou(2nd best waifu)
jqUMvys

3 Likes

Lailah(Tales of Zesteria)
IMG_20190109_121528

2 Likes

Spēlē ļoti laba. Man patīk

1 Like

Tales of Berseria
Eleanor Hume


Kura? Tales sērijām ir padaudz spēles, ja es atminos. Daudzas ir uz consolēm.

Tales of Berseria

1 Like

Zestiria anime yeey, bet spēle neiegāja jo jrpg nav mans, mož kkāda ar fan servisu ievilks žanrā.

1 Like

Šo spēli dabūju HB, gribēju sākt spēlēt, bet kontroles likās visai dīvainas un nemaz neturpināju. :D

1 Like

tu mēneša subscription nopirki, es ceru?
Ja for free, tad es izlekšu pa logu :c

yes sir

2 Likes

Es ta tikai sākot no novembra paņēmu HB mēneša abonējamo QQ, bet tas nekas jo man bija iespeja steam christmas seilā paņemti pa 240 rubļiem lkm, bet neņēmu jo bija piepirktas daudzas citas spēles.

Man visu laiku žēl 12 eiro patērēt, bet pēc tam, kad beidzas sale, es nožēloju ka tomēr ne iztērēju

Tear Grants(Tales of the Abyss)


869390

3 Likes

Fking Rokurou izbojāja bildi :c

3 Likes
1 Like

oh gameplay looked good, i mean part where guy fought monster. Vairāk līdzinās Berseria, piem vesperia ir chibi style vairāk, kas mani atstumj(by chibi i mean visi maziņi)

Tgd tales of zestiria spēlēju(Nolēmu iegādāties), 0 regrets, but it way worst then Berseria game, veidota 2015 2 gadus pirms Berseria, nav tik player friendly, underleveled= you’re dead, tpc ka dogde šajā spēlē ir grūts, pat ja tehniski nodogdo, tpt var trāpīt. “Code Red” aka big hard to kill monaters ir op af, takā arī ar zemāku līmenī neiziesi, es lai sāktu normāli iet nogaidīju, kad 40 lvl grinding ir hard, gald aka money ātri tērējas nost, grūti lootā pavisam labam būt. Consoling store utt ir debīls ar kkādiem buggiem dažreiz. Runājot par artes utt jeb combat,arī stulbi, manuālājā tu neko nevari setup, tikai uz semi auto, kur ir cita tipa arti. Un man ļoti nepatīk, ka tu nevari attaisīt bronze, silver, gold chestus kamēr atslēgas nedabū… bronze tu dabū ātri, bet silver 13 h in to the game un gold 30+ h in to the game, kad jau neatceries, kur esi redzējis gold chestus… + Es tik uz normal spēlēju, uz augstākā difficulty būtu tāds rip,nāktos vienā spota grind for days taisīt, lai varētu kko izdarīt.
Runājot par plusiem, ir teleports no save point uz save point, tas labi, tikai jāmaksā gald(Labi, jo baigi lielas mapes ilgi jāskraida būtu, kad tu jau tur reizi noskrēji, vnk izej cauri uz citu spot). Ir tādas lietas, ka skilli, ko tu pa kkādiem punktiem dabū, they’re useful, kā arī normin dod atribūtus itemiem, arī pa mapi skrienot viņus atrodi.


Btw Edna ir best character ever
Tgd sapratu, ka šitādas tipa spēles iet man pie sirds, esmu hella hyped for Tales of Arise, 100% būs laba.

2 Likes

PogChamp