"Tales of" Fandom

(Ruslans) #1

Kaut kā nepamaniju, šo darbu fandomu. Iekļauj gan kaudzi spēles, gan padaudz anime/manga.
Personally, es esmu huge fan of Tales of Berseria game, kuru esmu izgājis no friend steam acc, esmu redzējis all walkthrough(No life, I know) un grasos pirkt spēli uz sava steam acc, lai izietu to atkal.
Kā arī kādu laiku, esmu patērējis mobile game Tales of the Rays(Kuras diemžēl playstore vairs nav) FeelsBadMan.
Maniju Tales of Zestiria anime, kas bija meh, jo maz Tales of Berseria character parādija :smiley:
Btw Tales of Zestiria the X apskats, ko izveidoja @Menestrels, ja kādam interesē.
Zināmākie darbi ir Tales of Berseria, Tales of Vesperia, Tales of the Abyss, Tales of Zestiria, Tales of Symphonia.
Tātad šeit liekam:

1. Pictures
  2. Video
  3. Kā arī jūsu domas/experience/kolekcijas(Figurines,Manga,Posters,Games utt.) par kādu no “Tales of” darbiem.

Ielikšu few pictures of 2 waifus from Tales of Berseria.
Velvet Crowe(Best Waifu)

Magilou(2nd best waifu)
jqUMvys

(Ruslans) #2

Lailah(Tales of Zesteria)
IMG_20190109_121528

(Sintii) #3

Spēlē ļoti laba. Man patīk

(Ruslans) #4

Tales of Berseria
Eleanor Hume

(Ruslans) #5

Kura? Tales sērijām ir padaudz spēles, ja es atminos. Daudzas ir uz consolēm.

(Sintii) #6

Tales of Berseria

(Dzintars) #7

Zestiria anime yeey, bet spēle neiegāja jo jrpg nav mans, mož kkāda ar fan servisu ievilks žanrā.

(Modris) #8

Šo spēli dabūju HB, gribēju sākt spēlēt, bet kontroles likās visai dīvainas un nemaz neturpināju. :D

(Ruslans) #9

tu mēneša subscription nopirki, es ceru?
Ja for free, tad es izlekšu pa logu :c

(Modris) #10

yes sir

(Dzintars) #11

Es ta tikai sākot no novembra paņēmu HB mēneša abonējamo QQ, bet tas nekas jo man bija iespeja steam christmas seilā paņemti pa 240 rubļiem lkm, bet neņēmu jo bija piepirktas daudzas citas spēles.

(Ruslans) #12

Man visu laiku žēl 12 eiro patērēt, bet pēc tam, kad beidzas sale, es nožēloju ka tomēr ne iztērēju

(Ruslans) #13

Tear Grants(Tales of the Abyss)

869390