Sword art online Lv

nah rather FIGHT ME MONJIRO

1 Like

iekļaušu arī :slight_smile:

1 Like

Tu SAO netulko jau gadiem ilgi? Atceros tev bija vēl vairāki anime tulkojumi pirms SAO.

Ja ir vēlme, nav jātērējas. Priekš tulkošanas vajag tikai datoru kas spēj atskaņot video. Tas kabatu nespiež, jo visdrīzāk tev tāds jau ir pa rokai. Tulkošana ēd laiku - mierīgi virs 100 stundām priekš visa SAO, atkarībā no tā cik kvalitatīvi to darīt.

Priekš ieskaņošanas der USB mikrofons pa dažiem desmitiem EUR. Vēl tikai jāiemācās ierakstīt audio, lai tas neizklausītos pēc izgāztuves, un viss būs bumbās.

Prieka pēc varbūt varētu. Neņem ļaunā, bet man būtu jāredz gala tulkojums ieskaņojumam. Esmu sastapis gana daudz atklāti vājus latviešu entuziastu tulkojumus. Dažus lasīt ir grūti, kur nu ierunāt.

2 Likes

Nē es Sao nesen sāku tūlkot un vienigais ko iepriekš biju tūlkojis bija naruto viena sērija un death note 2 sērijas ko atstāju jo tad vēl gaju skolā nebija tie līdzekļi bet tagad vairāk tā iedvesma parādījās . Tāpēc atsāku un izplānoju veidu.

Lai tas viss izdotos.

Saprotu tevi. neņemu ļaunā es ari saprotu ka dažus ir lasīt ir grūti.

Bet es piestrādāju pārskatu un Alise man piepalīdz viņa pa pusei japāniete. Iegūldu laiku priekš mums lai būtu ko skatitites un jaunākajai paaudzei.

Man gan otrādāk, skolas laikos bija laiks, tagad ar laiku smagāk.

Bet @Menestrels un @m1raz paldies ka man iemācījāt principus . :)
Cik atceros ar jums sazinājos jus mani skolojāt xD

Es vēl gaju uz bibloteku un skolu citreiz bastoju lai tikai zinātu kā notiekas tas. xD

Tik ļoti tas SAO man nedeg, mierīgi var pagaidīt kad līdz galam būs :smiley: SAO ir vairāk 50/50, zinu ka tāds ir, bet vai skatīšos kādreiz pat nezinu, varbūt, ja būs subtitri latviski, varētu, tad kādreiz noskatīties un ievērtēt subtitrus.

Malacis! Tā tik turpini.images

ierakstīt dziesmas utt latviski studijā, visiem sao openings, un hz par ed, i guess it will cost quite a bit

nav dārgi xD 15 - 30 eiro .

1 Like

Galvenais atrast pareizu studiju kas māk un par tādu gabalu prasa saprātīgu cenu. xD viena studija man prasīja 200 eiro. xD Es šokā biju.

1 Like

Protams, tu vari maksāt labu naudu kādam par studiju un apstrādi, bet tā nav obligāta nepieciešamība. Tā savā ziņā ir tava izvēle. Entuziasti un izsalkuši mūziķi atrod ceļu kā radīt studiju mājās. :D

Viņi tev prasa 15 EUR stundā?

Taisnība radīt studiju mājās arī var un nav jāmaksā kadam citam.

Jap stundā.

Es kā @Menestrels - varētu pievienoties ierunāšanai, bet arī vēlētos redzēt gala tulkojumu, tākā,ja nu kas esmu tavā rīcībā…

Kādā ziņā vājus? Tehniskā vai “tekstiski/kontekstuāli”?

“Tekstiski/kontekstuāli” jeb gramatiski, stilistiski un pat loģiski. Detaļas kas padara garadarba patērēšanu progresīvi grūtāku. Piemēram, rindiņa kas ir uzrakstīta ar pareizrakstības kļūdām, žargonā un ir bezsakarīga. :D

1 Like

a NUU TĀDAS - PROTAMS, PIETRŪKST gramatisko un vārdu zināšanas.

Wow malacis par centību :sugoi:

2 Likes

:frowning: dators saplīsa portatīvais (lielie brāļi alkoholiķi… :unamused:)

1 Like