Sveiki visi foruma biedri!

Piereģistrējos šeit pāris mēnešus atpakaļ, pamanīju šeit ir topiks sasveicināšanās, tā arī neesmu vēl ar foruma biedriem sasveicinājies. Tad nu sveiki visi kas ir šajā forumā!!!

Anime sāku skatīties diezgan nesen Ziemā, šī gada Janvārī, pirmā Anime kuru noskatījos bija Shakugan no Shana, kura man ļoti iepatikās, un tā kopš šīs tagad skatos Anime.

Par nika izvēli. Pirms reģistrēšanās biju noskatījies Angel Beats, un no viena no galvenajiem characteriem paņēmu vārdu Kanade, lai jau ir :smiley: , lai gan labāk man patīk Yunikko niks, tāds kāds man ir MyAnimeList, bet nu nomainīt nevar :smiley: , bet uzrunāt var mani kā Yunikko :smiley:

Nu, tas īsuma viss …

5 Likes

Caf, jau kāds laiciņš pagājis kopš piereģistrējies, gan jau cilvēki tevi atcerās forumā, vismaz es atceros :stuck_out_tongue:

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

1 Like

Sveiciens forumā no manis. Neesmu bijis aktīvākais, tapēc neievēroju tevi. Ceru ka izbaudīsi foruma dzīvi.

1 Like

Sveiciens. Veiksmi forumā

1 Like

Laipni aicināts forumā! Vienīgajā vietā latviešu tīklā, kur cetrurdaļmūža krīzes gadījumā tu pērc dakimakura spilvenu tā vietā lai savestu savu dzīvi kārtībā.

Tehniski tā kā tu esi jauns lietotājs, tava nika maiņa maz ko saplēsīs. Tātad tas ir realizējams.

1 Like

Nu jā, tev kā adminam DB nomainīt niku ir sīkums. :grinning:
Bet nu šis jau tomēr tāds ierasts palicis šajā forumā un īsti negribas tomēr mainīt, tā ka palikšu šeit pie tā paša ko pirmsākumā izdomāju :slightly_smiling_face:

1 Like

Sveiki. Shakugan no Shana bija arī viena no agrajām animēm, ko savā laikā es skatījos. Man tad tā bija viena no mīļākām. Tagad gan ir nokritusies manās acīs gaumei mainoties un noskatoties daudz citu anime pēc tam.

1 Like

Yunikko? :D Ou… shiet tas tak tu esi :D

1 Like

Sveicināts! :slightly_smiling_face: Īsti tevi neatceros… Bet man ir visai īsa atmiņa :sweat_smile:

1 Like

18d8bc3eb13533fabe5cce63a3d3fd1f40345b90

4 Likes

Tevi neatceros, tu pats vai pati par sevi neko tadu nepastāsiji…

But Anyhow Welcome to the PARTY :heart:

1 Like

zupa

2 Likes

What?:face_with_raised_eyebrow:

Kad viņam kkāds patīk viņš saka zupa.

2 Likes

Un viņš reti saka zupa, tādēļ esi izpelnijies to cieņu.

2 Likes

henlo fellow human! :3

1 Like

Ahā, svaiga gaļa.

1 Like

Čau čau! Neesmu no aktīvākajiem rakstītājiem šeit, jo pats nesen tik kā pievienojies esmu. Bet ir interesanti šeit vienmēr iegriezties, lai palasītu šeit notikušo, kad ir brīvs brītiņš. :slight_smile:

1 Like

Āāa, nu skaidrs :grinning: