Sveiciens visiem! :)

Čau, čau!
Nejauši atradu šo forumu kad mātē Google meklēju Latviešu anime merch veikalus un pēc pāris topiku palasīšanas izdomāju: ‘‘Kāpēc gan nē?’’
Uzreiz brīdinu ka ar komatiem un gramatiku ir kā ir. Reti kad sanāk rakstīt Latviski, jo ar draugiem primāri runāju Discord. Un pārējie draugi un paziņas ir no visas pasaules. :pray:
Neatceros pēdējo reizi kad biju anime forumā. Tas laikam bija tīņu gados vecajā, labajā ‘‘Gaia online’’ :joy: Bet kopumā anime un manga ir tuva sirdij un aktīvi skatos sezonālos šovus un lasu kas vien pagadās, jo kaut kā tak jāpavada tās kafijas pauzes, darba laikā. :slight_smile:
Ceru ka būs par ko parunāt un ja ir kādi jautājumi, droši uzdodiet. ^^

MAL links (nav atjaunināts kādus 2-3 mēnešus :P) - iGuni's Profile - MyAnimeList.net

8 Likes

Heijā! Kas ir tavs top šovs?

Nav konkrēts #1, bet ir 3 kas ienāk prātā:

  1. Full Metal Alchemist: Brotherhood
  2. Steins Gate
  3. Terror in Resonance
    Šos ieteiku noskatīties jebkuram anime fanam!
    Bet ja no komēdijas žanra tad vai nu ‘‘Konosuba’’, vai ‘‘Asobi Asobase’’
    Tie ir divi šovi kuri man reāli lika ierēkt. :smiley:
3 Likes

Man kā cilvēkam, kurš comedy anime skatās ļoti, ļoti reti, tieši šie divi ir kā gold standard
Un welcome to the club!

2 Likes

Sveicināts :partying_face:

Ir kādi hobiji? ar ko aizraujies?

Primāri gameing/anime/manga aka lietas ko varu darīt pēc darba lai atpūstos. :smiley:
Bet vasarā un brīvdienās patīk pavadīt laiku pie dabas un ar draugiem :)
Kādus 2 gadus kolekcjonēju arī figūriņas ^^

hiya :wave:

Esi laipni aicināt mūsu anime un ne tikai ūdeņos! Ceru tu te atradīsi savu tautu.

Kurš ir tavs mīļākais žanrs?

Uz kā un ko geimo?

1 Like

Oho gaming! Ko spēlē?? Kolekcionē figuriņas? Super! Ja nu kādreiz vēlies taisu un krāsoju anime figūriņas ja ir vēlme kādreiz dod ziņu! :wink:
Drīz arī būs konkurs kurā varēs kādu laimēt!! :star_struck: :partying_face:

Sveiks, kādas spēles spēlē? :star_struck:

Esmu anormāls jo skatos visu, bet primāri Seinen, Romcom un daži Shonen, ir tie žanri kas mani visvairāk piesaista. :smiley:
League un Fortnite lai izlādētos un, jo draugi tās spēlē.
Main game būtu Final Fantasy 14.
Šobrīd ar draugu spēlēju Monster Hunter World, jo nekad nebiju spēlējis Iceborn DLC :smiley:

3 Likes

Primāri Final Fantasy 14, bet spēlēju arī League, Fortnite un pēdējā laika Monster Hunter world ar draugiem. ^^
@SEVALS2 un tas ir cool! Tu sūti garage kits un tad pats krāso? :exploding_head:

eh, nezinu nevienu, neviena nav mēģināta, tikai zinu, ka LoL ir kas līdzīgs manis spēlētajam World of Warcraft :sweat_smile:

Konnichiwa!
Cik sen jau skaties Anime?

Final Fantasy 14 ir arī MMO :smiley:
Kādas Tu spēle? :thinking:
@Kanade Apmēram kopš man bija 14. Tātad 13 gadus jau. Pirmstam skatijos Jetix Pokemonus un vācu kanālā RTL: Naruto, DBZ etc. Bet tajā laikā nezināju ka tie bija anime. :smiley:

Es Printēju uz epoksīda printera un tad krāsoju!
Rekur piemērs :wink:

5 Likes

WOW! Reāli ļoti iespaidīgi! Tev vajadzētu apsvērt Etsy veikala atvēršanu. (ja tev tāds jau nav) Es ticu ka šādām figūrām būtu liels pieprasijums! :smiley:

2 Likes

Noteikti arī iečeko Grand Blue. :nice:

4 Likes

Biju dzirdējis ka labs, bet kaut kā skipoju. Iečekošu šovakar. :+1: