Sveiciens visiem un pie reizes lūdzu padomu/palīdzību. :3

Sveiki, esmu samērā jauns Anime, neko pārāk daudz neesmu skatījies, atskatītos Bleach un Gintama, protams visu laikam no Ghibli.
Vienīgā saskare ar cosplay bija 2016 gada vasarā, unicon pie kongresu nama, pēc tam līdz pat šodienai nevarēju saņemties.
Attiecīgi, beidzot esmu saņēmies, bet saprotu, ka man nav pieredzes un domas nekādas, arī meitenes nav kura varētu pateikt, kādu Anime man noskatīties un iedvesmoties.
Īsāk sakot, dievinu savus garos, sudraba matus un par cik ir daudz brīva laika, domāju vismaz vienreiz uztaisīt cosplay.
Vai kāds varētu man ieteikt, kādu Anime man noskatīties un kur( zinu tikai gogoanime), lai smeltos ideju sevi pieskaņot kādam tēlam?
Avatara bilde mana.
(hug) for everybody.

2 Likes

Laipni aicināts šajā interneta nostūrī, kur reizēm tiek ieteikta anime!

Vienīgais labais seriāls ko no galvas atceros ar sudrabmatainu varoni ir Psycho-Pass. Personīgi esmu tā cienītājs un varu ieteikt. Tiesa, tas ir vairāk lēnāks un psiholoģiskāks gabals.


Kā atradi mūsu komūnu?

Tevi tas neapmierina?

Apmierina, bet nezinu ko meklēt.
Komūnu atradu caur draugiem.lv biju domubiedru grupā kurā kāds iepostoja, ka grupa mirusi un komentāros bija rakstīts, ka visi šeit pārnākuši.

1 Like

:D man patīk: kur reizēm tiek ieteikta Anime
P. S. Noteikti sākšu skatīties Psycho-Pass. Liels paldies.

FF sephiroth - klasika

3 Likes

Links pa ko iet runa:
https://www.finalfantasyunion.com/characters/sephiroth/

Sveicināts! Tieši sudrabbaltiem matiem vienmēr nāk prātā personāži ar ļoti īsu griezumu, vai arī ļoti gariem matiem (mostly no Ķīnas izcelsmes avotiem)…
Kaut gan neskatos, šķiet bija Naruto tēls ar pusgariem, kā tev attēlā.

Sveiciens. Laba lieta ar ko sākt ir paskatīties kas myanimelist ir top anime un no tām kādu kas ieinteresē. MAL arī ir recommendations pie gandrīz katras anime. Pārsvarā tā arī atrodu ko skatīties.

Tā jau ir veca bet pēc izskata nedaudz atgādini Kadaj no Final Fantasy 7 Advent children. Nebija labākais tēls, bet tas pirmais kas nāk prātā ar tāda garuma matiem. Būtu garāki derētu Sephiroth vai tas viens brālis no Fruits Basket (who wasn’t also the best character but the anime is good, jāskatās jaunā).
Ah kamēr rakstu te jau tiek pieminēts Sephiroth :smiley:

1 Like


Un ja trūkst matu apjoma, Kakashi ir kā viable iespēja

maximillion pegasus - velviens viegls kospleja variants

4 Likes

Aizmugurē ir garāki, sānos gribēju elfiskumu, kautko līdzīgu Lord of the rings Legolass.

:pleading_face:
Amazing… Ja pieķēros čarakteram, jau tagad spēju sevi iztēloties sarkanā mētelī.

Ja pareizi sapratu, tad ir filma un seriāls, ko man pirmo noskatīties?

hewwoo, kā ar gender bender? :thinking:

Kas tas ir? Google īpaši neko nepalīdz…

Свейки, тэв ваяга вилка мэдаллиону ун бууси Раганис.

Cowboy Bebop Vicious

4 Likes

Masīvs sveiciens!

Piekrītu! @Mrspambox3 @Menestrels - ieraugot @Sargengeliskedaas ar jautājumu, uzreiz ienāca prātā šis.

Vēl man prātā ienāca Alucard no Castlevania ( Google bildes ):

  • kopainā varētu teikt, ka vairāk patīk, ir daži meh momenti, bet kopumā diezgan stabils un interesants darbs.

Kad personāž ir teiksim vīriešu dzimtē, bet viņu cosplay sieviešu dzimtē. Piemēr lūk piemērs, taikai otrāhi Hārlija Kvīna kā puisis:

Var iemest Google bildēs: character with long white hair - var kaut ko pameklēt.

1 Like

Vajag vilka medaljonu un būšu kas?
Ja pareizi sapratu, ka “Raganis”, tad vajadzētu sīkāku info lūdzu.

Oho, nebiju domājis, ka kautkas tāds eksistē, kaut gan apdomājot, esmu redzējis sieviešu cosplay versijas par vīriešu čarakteriem.
Jebkurā gadījumā, liels paldies.
Tagad sāku domāt, varbūt man vienkārši labu kleitu uzvilkt, kārtīgi noskūties… :smiley: