Sveiciens forumiešiem!

Sveiki, mani sauc Melisa, pašlaik dzīvoju Rīgā. Par šo forumu uzzināju galda spēļu vakarā no kādas trijotnes ( paši piesakaties, nezinu jūsu tagus šeit :sweat_smile: ).

Mazliet par mani. Forumā neesmu piedalījusies kopš saviem CS 1.6 laikiem, kas nu jau būs +/- 15 gadi :grimacing: Šī brīža aizraušanās ir galda spēles (DnD, Pathfinder un Descent) un vairākus gadus jau mēģinu izspēlēt cauri visām Witcher spēlēm (pirmās divas done, tagad tikai saldais ēdiens palicis). Gan jau kā vairākumam no mums, man patīk arī bingot seriālus/animi, šobrīd esmu uzsēdusies uz Battlestar Galactica. Lai mazliet izbalansētu sēdēšanu, ik pa laikam patīk sevi paspīdzināt kādā garākā pārgājienā. Tas tā īsumā.

Varbūt tiksimies kādā pasākumā :)

12 Likes

Čau, čau!
Es esmu 1/3 no vakardienas trijotnes xd

Sveicināta :slight_smile:

Hey hey hey!
Es esmu 2/3 no tās trijotnes :D Tagad pati cenšos uztaisīt DnD pasauli. Vai esi bijusi kā spēlētājs, vai arī kā DM? :thinking:

Good choice! Tas bija ļoti feins šovs.

Kā spēlētāja tikai, bija doma pēc kapaņas DM’ot one-shotu, bet diemžēl kompānija izjuka pirms pabeidzām, bet tagad piedalos pathfinder kampaņā. Gan jau pienāks mana DM diena :smiley:

2 Likes

Jā, kur tie laiki kad man bija laiks iet tādos garākos pārgājienos, tagad labi ja varu brīvdienās pasēņot aizskriet atļauties. Labprāt pievienotos kādā pārgājienā

Varbūt būs iegansts beidzot prīmusu nopirkt

1 Like

Helloo :slight_smile:

Brooo, moš kāsarīko pārgājiens? :face_in_clouds:

1 Like

Var, bet tad jaskatās cik nopietnu un garu, vairāk pa dabu vai kultūrvēsturi, vienu vai vairākas dienas. Tehniski Līgatnē ir daudz maršrutu kur iet

2 Likes

Laipni aicināta komūnā! Mēs te daudz klačojam par dzīvi, interesēm un dažreiz pat par anime, bet nu tā nav garantija. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Neesmu dzirdējis vai spēlējis. Tas arī ir pen and paper RPG?

1/3 + 2/3… Es tā saprotu, ka jūs apvienojot veidojas trijotne, kuras blakus produkts ir @xHorrorGirlx. xD

4 Likes

Nevajag vairākas dienas, chill :sweat_smile:
It īpaši ne kā pirmo komūnas pārgājienu.
Bet tā būtu ieinteresēts, tikai tupeles jānopērk atbilstošas. Apģērbam laikam izmantotu airsofta drēbes, stāv skapī 1x tikai izmantotas :smiley:

Ding ding pareizi uzminēji xD
Bet hey prieks redzēt tevi šeit … Sveicināta komūnā :wave:

Heisā hopsā, laipni aicināta forumā!

Neesmu dzirdējis vai spēlējis. Tas arī ir pen and paper RPG?

Nē, tā nav pen and paper RPG. Es teiktu multimediju? Viņiem ir apps, kas tev stāsta kādi enemy, karte, objectives u.t.t un tad ir pati spēle ar visiem propiem.
Šī ir “otrā” spēle, viņiem bija viena vēl pirms tam.

Var, bet tad jaskatās cik nopietnu un garu, vairāk pa dabu vai kultūrvēsturi, vienu vai vairākas dienas.

Es laikam balsotu par dabas pārgājienu un maybe līdz 30km pirmajai reizei.

2 Likes

Āāā, tas ir tāds ātrais 3 stundu RPG bez game master?

Jā, bet tur ir vairākas “misijas” katra pa ~3h

2 Likes

Skan pa savam interesanti. Es arī neesmu mēģinājis nevienu no tām RPG sistēmām, kurās nav game master, pat nezinu precīzi kā tas strādā.

Ja kādreiz tiek organizēts kāds pasākums, esmu gatava atstiept Descent un var iemēģināt. Diemžēl tur tikai līdz 4 spēlētājiem.

3 Likes

ooh kādi pārgajieni ir pārvarēti? kurās Latvijas/pasaules malās?