( ̄▽ ̄*)ゞ sveicieni...!

@Chise Greeting fro the resident Wizard. Ceru, ka patiksies šajā komūnā un arī novēlu beidzot apmeklēt Unicon. Svarīgākā diena gadā tā man ir. ^^

@Onii_chan Tiešām tik pārsteigts, ka tik daudz spēlētāju ir? Latvijā to ir diezgan daudz. Starptautiskos turnīros arī piedalās.

kur mācījies Ventspilī?

Tad satiksimies kādreiz, kad es braukšu uz Rēzekni. :D dzimtā zeme mana.

man tik viens vēl gads palicis :3:

Man vispār likās, ka tā spēle ir mirusi jau vairākus gadus

Tehniski runājot, hentai jau ir tā pati anime, tikai mazliet grafiskāka un ar savu odziņu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Un jā sveicināta šajā forumā :slight_smile:

3 Likes

Kinda looks like they all think that

Un heyoo

Eyooo

(Salikšu visu vienā lielā replay’ā :sweat_smile:ceru, ka neiebilstat, negribu vienkārši saspamot ar atbildēm xD)

@Farlien Paldies! Tas tik tiešām ir brīnišķīgs novēlējumus :sob:! Ceru, ka ar laiku man tā arī kļūs par vienu no svarīgākajām dienām :smile::pray: question- Tu tur parasti dodies kā skatītājs vai arī piedalies (ar cosplayu) :thinking:?

@anon81076694 Dzīves skolā pie vecvecākiem :muscle:t2::full_moon_with_face:. Bet ja tā- es tur tikai šiverējos, kad biju pavisam maziņa (līdz pirmajai klasei), vēlāk tikai pa vasaras brīvdienām. :sweat_smile: skolā mani tur diemžēl neielika, bet droši varēja :woman_shrugging:

@NeptuneFox Kāda runa! :smile: man Rēzekne ir kādu 10-15 min attālumā no mājām. (Jejju, tagad tikai ievēroju :woman_facepalming:t3: esmu no Rēzeknes novada nevis pagasta xD vot galva mana…)

@haachikooo Gads tikai palicis?:flushed:… Kudos to you! Dod dievs man tādu spēku un izturību :pray::smile: (moš Tev kā tam vienam sīkajam no vine video, kur viņam ir *the power of god and anime on his side" :full_moon_with_face: Jo nekad nevar zināt ar tiem juristiem un, ko viņi piesauc, lai ietu labāk pa dzīvi :smile:)

@Bear Nūū, jā… Taisnība laikam vien ir :sweat_smile: tad sanāk, ka maniem draugiem gandrīz vai (teorētiski runājot) bija taisnība :joy::ok_hand: jauki xD un thanks par sveicieniem!

@nyanmarou :wave: Greetings! :wave: bet pats labākais jau ir tas, ka viņi zin’, kas ir hentai :joy: (nevis anime in general) tas jau nedaudz nodod to, ko viņi brīvajā laikā skatās :full_moon_with_face: (protams, es jau nevienu nekritizēju xD lai jau dara, ko grib :joy: moš tādā veidā pat radīsies interese par parasto anime :woman_shrugging:)

@FlowerChild Hiya :vulcan_salute::alien:!

1 Like

Pagaidām uz Uniconu eju kā skatītājs, bet ir doma arī kaut ko kosplejot arī. Tikai jāizlemj, ko un kā kosplejošu.

1 Like

Masīvs svieciens pazemes kambaros!

Esi sveicināts, kādu mūziku klusies?

Hellow :3

hmmmmm :thinking:
Sveicināta :slight_smile:

But it’s nothing bad tho, it’s all good stuff :smirk:

Mal profils/sarakstiņš Tev ir ;o?
p.s. Tev forši jauks avatars ;d

@Kadiljaks Tencinu! Jo tālāk no ‘normālās’ civilizācijas, jo labāk xD (es te pa tiem kambariem runāju :joy:)

@Rain :alien::vulcan_salute: Greetings! Umm, good question. Tagad es pārsvarā klausos random dziesmas, ko atrodu caur spotify/soundcloud/YouTube, jo esmu pārāk slinka, lai sataisītu normālus playlistus (jeb jaunais telefons neatbalsta micro SD kartes, kur ir visa mana mūzika :expressionless:) Bet tā man patīk klausīties Jaymes Young, P!ATD, BMTH, Lauv, Pentatonix, indie music un gandrīz visu, kas iet pa star fm :joy: ja runājam par jpop muzonu- ļoti patīk flumpool, indigo la end, galileo galilei, one ok rock… :heart_eyes::smile: un aot pirmās sezonas opening dziesma :pray:

@Jua ~ヾ(・ω・) hellur there! ✧

@Enemijs Sveiks vasals!ヾ(^▽^*)
Tak, protams! :joy: es jau neko nesaku xD
Tu domā myanimelist? Jāā, it kā jau ir- esmu cyynth iekš tā (bet brīdinu, nekā interesanta tur nav :woman_shrugging::smile:) Un paldies xD es gribēju atrast bildi, kas nedaudz līdzinātos man. Sākumā domāju, ka likšu Arminu no attack on titan, bet tad pārdomāju :grin: šitā vairāk patīk :full_moon_with_face: (lai arī Armins ir līdzīgāks man :joy: tā ir, kad frizierei paprasi, lai nogriež īsus matus :monkey:)

1 Like

Kā cispār ir mācīties tiesību zinātnes jo mana māsīca vēlas būt par tiesnesi :D lel :D Un domā ka valodās ir labāk? Man viena pazinā Rēzeknā mācījās par tulku un kad viņa teica cik mazā laika posmā viņai ir jāiemācās tā valodas un grmamatikas viss ko varēju viņai darīt ir tikai just līdzi :D

Neko- normāli. Vismaz šeit :sweat_smile: kursā esam labi, ja 15 studenti. (Viens čoms, pārējās meitenes xD). Pasniedzēji forši (+/-) :woman_shrugging: īsti jau nav par ko sūdzēties.
Un par tām valodām- aiii… Neko vairs nezinu un nesaprotu xD jau runāju ar vecākiem- viņi mani māk pierunāt i pārliecināt, ka tur jāpaliek. :woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging:
(Pati jau gribēju uz Rīgu un Āzijas valodām :full_moon_with_face::ok_hand:bet labi, gan jau paspēšu pamācīties nopietnāk to japāņu valodu un padzīvot Rīgā, tikai vēlāk… xD)

Nu, ja kas šobrīd LU notiek japāņu valodas kursi iesācēju līmenī. Turpināsies līdz aptuveni augustam, kad atbrauks grupa japāņu no Jamagatas universitātes un tad tie pasniegs japāņu valodu.

Kādos laikos un pa cik?

LU Humanitāro zinātņu fakultātē, 414 kabinets. Otrdienās 16:30 - 18:00, Ceturdienās 12:30 - 14:00. Bez maksas.

1 Like