Sveicieni Ķīniešu Jaunajā gadā 2021!

Šodien ir Lunar New Year, jeb ķīniešu jaunais gads!
Visus mīļi sveicu Baltā metāla vērša gadā! :confetti_ball: :flags: :red_gift_envelope:
Pasaulē Lunar new year sauc arī par Austrumu Jauno gadu vai Mēness kalendāro Jauno gadu.
Ķīniešu Jaunā gada dienu svin ar uguņošanu, kas pēc ticējumiem atbaida ļaunos garus, garšīgu ēdienu izēšanos, vīraku kūpināšanu, protams ir arī Laternu festivāls un visiem zināmo Dragon deju.
lunarnew year
Vēl ir tāda tradīcija dāvināt sarkanās naudas aploksnes, jeb hong bao, kuras dāvina bērniem, jeb neprecētiem cilvēkiem. Tiek uzskatīts, ka sarkanā krāsa nes veiksmi.
hongbao
Pēc ķīniešu tradīcijām, viņi cits citam dāvina divus mandarīnus brīdī, kad iestājas Jaunais gads. Tas tāpēc, ka ķīniešu valodā “divi mandarīni” izklausās tieši tāpat kā vārds “zelts”, un tas nes bagātību un labklājību nākamajam gadam! :red_gift_envelope:

lunar2021

2 Likes

Sveiciens

1 Like

Mans gads, lets goooooo :D

1 Like

Nu ko cienītā tauta. Sveiciens tim, kuriem ir viņu gads. Un protams pārējiem.

Cerēsim, ka šis gads atnesīs kaut ko labāku un miermielīgāku, izturīgāku, jo Žurka ļoti draiska bija, ja savādāk neteikt.

1 Like

nu horoskopi saka šādi:
Vērša horoskopa zīme izceļas ar apņēmību, stingrību, tradicionālumu un strādīgumu. Metāla stihija apvelta to ar dzelzs gribu, bet baltā krāsa ir pašpārliecinātība.

izklausās pēc sulīga diktatora gada ;DD

1 Like

Bet vēris arī ir savā ziņā stūrgalvīgs un viegli nepakļaujas izmaiņām.

Sveicu :cow:

Jau ap gada sākumu ievēroju, ka iekš Tumblr var manīt vairākas anime stila bildes ar 2d meičām ar govju melnbalto plankumu bikini. Sākumā nesapratu kāpēc, bet pēc kāda laika sapratu … Vērša gads tak. ;d