Sveicien no LvKafijas

Sveiciens Jums visiem no LvKafijas.

Variet mani saukt par Lv, mani ar animeforum iepazīstinaja @Mafii. Grūti bija atteikt šādam vilinošam piedāvājumam un šeit es esmu, ceru ka būšu patīkams foruma un komūnas papildinājums.

Neesmu es Mega Animes fans, bet nu pāris gan esmu noskatījies. Mīļākā anime pagaidām ir OnePiece un ar nepacietību gaidu Quanzhi Gaoshou otro sezonu, lai gan zinu ka tas nebūs drīz. Pārējo var atrast my animelist, bet bridīdinu esmu slinks saraksta atjauninātajs: https://myanimelist.net/animelist/LvKafija

Bez animes, skatos arī daudz seriālus un muletiplikāciju sērijas, domātus gan pieaugušajiem, gan arī dažkārt arī bērniem. Noteikti jāmin kādi pēdējie seriāli, ko skatos The Suits, Disenchantment ( Nelidzagalam Futurama) , Rick and Morty, The Good Doctor ( Amerikāņu versija Korejiešu seriālam Hangul) un daudzi citi seriāli un multenes.

Pār mūziku runājot, tur gan nav robežu klausos visus žanrus sākot ar klasiku un beidzot ar smagāko metālu.

Noteikti nedrīkst aizmirst par spēlēm! Ar spēlēm un mani ļoti vienkārši uz doto mirkli galveno laiku no spēlēm atvelētā laika es pavadu vainu nu pie visiem zināmā CS:GO vai arī pie manas mīļākās spēles Heroes & Generals ( F2P spēlē balstīta uz 2 pasaules karu). Mēdzu spēlēt arī citas spēles saistītas netikai ar FPS, piemēram: Assassin’s Creed (Visas daļas) un piemēram nesen izgaju Resident Evil: 2 Remake.

Ārpus datora, dzīvoju ar dviem kaķiem (abi rižiki :cat:) un skaistu draudzeni (līdz ar to aizņemts). Ar pus majas patīk principā viss izņemot liela cilveku daļa, bet noteikti neatsakos no tikšanās pie kādas tējas krūzes vai alus kausa, kā arī var noteikti mani aicināt uz aktīvu pasākumu vai arī pat viekāršu pasēdēšanu :) Patīk ikpalaikam kaut kur izbraukt un izrauties no ikdienas garlaicīgā ritma.

Tas būtu tāds īss ieskats par mani, bet droši nekautrējies un uzdod jautājumus, centīšos atbildēt uz viņiem, cikātri vien varēšu.

Viss jaukāko dienu vēlot,
LvKafija

Ps.
Ja tur ir drukas kļūdas nesataucies, es to drizāk zinu un esmu slinks, lai izlabotu :)

8 Likes

We will get along well… :sunglasses:

P.S.

Sveicināts forumā!!

5 Likes

Prieks dzirdēt :)
Personīgi, nevaru sagaidīt, kad viņi tiks ārā no saldumu salas, kaitina jau cik daudz seriju par to.

Ps. Paldies par sveicieniem forumā ;)

1 Like

Konnichiwa!

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

2 Likes

Sveicināts, ceru Tev te patiks

2 Likes

Es arī tā ceru :slight_smile:

Hai! Ceru tev patiks forumā! ^^

1 Like

Hello darlin. XD

1 Like

Rank?

Sveiks. Nice sasveicināšanās :) Prieks redzēt jaunus cilvēkus

1 Like

Es vairāk casual spēlēju, jo moderēju krievu serveri, bet pagaidām esmu MG2 reizi 2 nedēļās MM spēlēju. Vairāk tomēr H&G spēleju nekā CSGO, diemžēl.

CSGO rank/time played

image
image

Heroes&Generals played time (Laiks pavadīts tieši karojot neviss menu)

image

Un paldies par sveicieniem :slight_smile:

1 Like

I mean that’s higher then I am, but behind my MG1 ranka ir reasons xd

1 Like

Man csgo vairāk ir atslodzei, lai pasmietos pašautu un varbūt uzvarētu :slight_smile:
Kamēr ir interesanti var spēlēt, līdz ko garlaicīgi mainu spēli uz citu.

1 Like

Herrrooo :owocry:

2 Likes

tenor

Sveiks :cat::cat::cat::cat::cat:

2 Likes

Свейки

1 Like

cawinj

2 Likes

zupa

1 Like

Sveiks

1 Like

Es zināju ka Iron fists mūsu tā pateiks

3 Likes