Švarcenegers: I Will Back - Terminators, Triplets

Originally published at: https://d6.lv/t/svarcenegers-will-back-terminator-triplets/450

Arnolds Švarcenegers izteicās, ka viņš drīz “I will back” Terminatora franšīzē un Dvīņu sīkvelā, kur bija bioloģiski perfekts cilvēks. Esot Kannās, kur Arnolds runāja par jauno, uz dabu fokusēto, dokumentālo filmu Wonders Of The Sea 3D producentu Francoi Mantello un režisoriem Žannu-Mišelu Koustua un Žanu-Žaku Mantello, Švarcenegers apstiprināja, ka parādīsies jaunajā Terminatora filmā, kuru jau…

1 Like

Pasarg dievs, viņi grasās “atjaunināt” visas vecās filmas.

1 Like

Tas saucās radošā krīze. Terminators - tā jau ir tradīcija, katru reizi viņu rebūtot.
Twins - cik zinu, ilgi jau gāja runa par sīkvelu, bet ka manu prāt nevajadzīgs sīkvels:

  1. Daudzi pat nezin iespējams par šādas filmas eksistenci un līdz ar to sīkvels viņiem varētu šķist svešs. Pie tam, labi, atšķīrīgi dvīņi, tas ir ticami, taču kā viņi šeit izskaidros mēlnādaino - ķipa bioloģiskā veiksme, jo orģinālā vispār nespīdēja mēlnādains papucis, kas skaidri pat bija rezams vienā no scēnām.
  2. Tikko pamanīju rupju kļūdu rakstā XD

Konanu jau mēģināja restartēt pāris gadus atpakaļ, bet tas bija kaut kas no 300 un Zaka Snaidera ārlaulības dēls, ar mutācijām, ar izoperētām smadzenēm.

1 Like

Prakse, protams, rāda ko citu, taču tā pat Konans šķiet kā vienīgā sērija no kuras varētu kaut kas sanākt, jo tā uzbūve neizceļas ar sarežģītību. Paņem vienu muskuļu kalnu, kurš risina visas savas problēmas ar brutalitāti, un gatavs.