Superhot - first-person shooter - diskusija

//zanmon iegrimst interneta dzīlēs*//
**Nosaukums:** "SUPERHOT" **Izstrādātājs:** Superhot Team **Izdevējs:** Superhot Team **Izstrādes vadītājs:** Marek Bączyński Tom Kaczmarczyk **Izlaišanas laiks:** 25 februāris 2016 **Žanrs:** First-person shooter **Plaformas:** PC, MAC, LINUX **Minimālās sistēmas prasības:** Operētājsistēma: Win 7 RAM: 4GB Videokarte: GeForce GTX 650 Procesors: Intel Core2Quad Q6600 2,40 GHz Brīvā vieta cietiajā diskā: 4 GB

Šeit iemesls kāpēc vēlējos uzzināt jūsu viedokli par šo spēli:

Cik Steam var spriest, vienīgā nepamieirnātība ir cena - kāds no jums ir spēlējis? TotalBiscuit to spēli pasniedza burvešķelīgi! (vai es vienīgā tā domāju?)

un pie reizes trailer:

*zanmon neatbild par satura pareizību, jo nesaprot spēļu aprakstus XD
1 Like

Looks awesome and quite hard :'D

1 Like

Izskatās interesanti, bet nevajadzētu aizmirst, ka tā ir indie puzzles spēle. Man tās kā nu kura patīk.

Man šķita, ka man nekad nepatiks first-person (shooter) spēles, bet šī ir ļoti labi pasniegta - man pašai kārojas dabūt to nagos, kaut gan es sāku apzināties, ka es, noteikti, neesmu cilvēks, kas māk spēlēt tādas spēles XD
Tā ka bail, ka frustration atņemtu visu prieku :? …

Ja? Es to nesapratu :D
Nevajag indie spēli, lai nepatiktu, ne?

Tas jau būtu skeptiskumu kalngals :'D Nedomāju ka Mentrelim i tik traki :'D

vienīgā indie spēle, kas turās man galvā ir Don’t Starve un tā man ļoti patika T^T

Un nevajag būt indie, lai spēle būtu nekvalitatīvi izstrādāta, ja par to arī ir runa… ne? (atcerās Angry Joe video par kaut kādu Betmenu… XD)

Jādod taču iespēja @_@

1 Like

High FIve for Don’t Starve :'D still grateful Hooot for sending a gift for it : )
And true iespēja jādod :'D Bet kas zin, pēc visa es tik pirmo video noskatījos, jo tur ir mans mīļākais spēļu komentētājs xD

1 Like

‘Biskvīts jau ir atzīts youtube’rs, plus viņš, man šķiet, racionāli pasniedz info’… vsm daudz runā :smiley: ak šie briti <3

Well if anything, he put an epic ending song to close the deal :'D
Knights Online seems really fun as well, bet labi tā nav šī topika tēma : )

1 Like

hm, Angry Joe spēle:

Nu ko, varētu ātri apnikt “super hot” un neizdošanās, bet tai pašā laikā šķiet, ka viss ir iespējams - gaidu atlaides :D

Teicu indie puzle nevis indie spēle. Tā ir visai konkrēta niša. Indie loģiskajā spēlēm ir tendence balstīties tīri uz savu spēles mehāniku. Vizuāli un muzikāli šīs spēles mēdz būt garlaicīgas. Ja piedevām spēles mehānika ir pārāk vienveidīga, tad pieredze ātri kļūst nebaudāma. Sliktākajā gadījumā…
No šīs spēles nevajag gaidīt neko vairāk par savdabīgu spēles mehāniku un viss būs super. Es indie skeptiķis? :smiley: Es esmu indie fanāts.

1 Like

So, es šo spēli dabūju pirātiski ( :^) ), un varu pateikt to, ka story šai spēlei ir diezgan slikts, bet gameplay ir hella fun.

Also, šī spēle ir kinda creepy ik pa laikam, makes me feel like I’m playing some kind of indie horror games.

1 Like