Super vēlais iepazīšanās posts!

Čau, čau!

Kā jau virsrakstā minēts, šitais ir super vēls iepazīšanās posts. :smiley:

Jautāsies “Kāpēc tik vēlu?” Nu, tāpēc, ka līdz šim negribēju neko tādu rakstīt, bet šeku reku, šodien maz darba un nav ko darīt. :smiley:
Tātad, nedaudz par mani. Nu esmu tāds frukts, kurš visu laiku domāja, ka esmu vienīgais tāds Latvijā, tas ir, anime entuziasts (ne gluži, bet skatos daudz un dikti :3:), protams, ar dažiem izņēmumiem, par kuriem jau pasen zināju. Un tā tas viss turpinājās līdz satiku kolēģi, kurš izrādās arī skatās daudz animu (nav domāts kā locījums, ššš) un tad vasarā uzgājām Unicon, no kā tad arī tālāk uzzināju par šo forumu.
Vēl bez anime spēlēju video spēles, kā jau kārtīgs sliņķis. :smiley: Šobrīd topā Diablo 3 un World of Warcraft (nekad tā īsti nebeidzu spēlēt). Mīļākā spēle? HuniePop! :smiley: Bet, ja nopietni, tad Bastion.
Protams, patīk arī iedzert labā kompānijā, vai arī ar kolēģi piedzerties, skatoties animi. :smiley:
Citādāk diezgan vientuļš puik’, bet apmierināts ar dzīv’. Un runāju daudz un bezsakarīgi, ja ir par ko. :smiley: Arī angliski. :smiley:

Ja vēl kādi jautājumiem, beriet tik virsū. Ja neapniks, atbildēšu. :smiley:

  • Ralfs “Emphase” Liepa (Vai arī Especti, ja meklējat WoWā :3: )

Esmu pārsteigts, ka neesi arī lolists :smiley: Lols un anime tā man šķiet ir populārākā kombinācija (vismaz spriežot pēc interneta)
Un te dažam labam iepazīšanās posts būtu vēl daudz vēlāks, kā piemēram mans, kurš visticamāk nepienāks :smiley:
Bet nu baigais puik’ vismaz beidzot izdomāji sasveicināties :slight_smile:

1 Like

Es šad tad uzspēlēju Līgu ar guildu, bet viņa mani reāli garlaiko. Dotā vislaik ir ko darīt, Līgā tu kempo pūķi.

Populārākā kazuāļu kombinācija. Īstenībā anime ir redzējuši daudzi, taču šī iepazīšanās beidzas ar SAO, Log Horizont, Attack on TItan, Tokyo Ghoul.

Un sveiks forumā, Ralf! (ar novēlojumu)

Man jau šķiet, ka Log Horizon nemaz tik daudzi nav redzējuši

Es sāku ar Elfen Lied, Hellsing un Trigun. :3: Pēc tam tikai sāku skatīties Naruto un Bleach. No turienes pārgāju jau uz labākām lietām. :slight_smile:

Runājot par SAO - kā jau citur minēju, tā ir viena no manām visu laiku mīļākajām animēm. Action romance, kā es viņu saucu. Lai gan beigās visvairāk pavilka romantika (lai gan otro sezonu uzskatu kā viduvēju dēļ tā).
Tajā pašā laikā Log Horizon man likās nenormāli garlaicīgs. Es labāk pats aiziešu kādā reidā un paklausīšos taktikas nekā skatīšos to animē.
Shingeki no Kyojin bija tik labs potenciāls. Man tā patika tas sākums, kur visus slaktēja pa labi, pa kreisi un visur valdīja manāms izmisums un bezspēcība. Un tad pienāca sēriju vidus un sākās Opras šovs un sērijas kļuva neciešamas. Viņi centās kaut ko saglābt uz beigām, bet neizdevās.
Tokyo Ghoul bija OK! Viens no šoviem, kur otrā sezona ir daudz labāka nekā pirmā. Tikai Freezing nāk prātā, kur otrā sezona veica tikpat daudz uzlabojumus savā stāstā un sižetā.

Oho es tieši uzskatu, ka otrā sezona vairs nebija tik laba, tik pēdējā sērija bija ļoti laba, bet nu man arī jāparskata ir, jo biju skatījies ongoing

čauauuuauu! :smiley:

1 Like

Taaak beeeiidddzz :smiley:

@Especti Čau vispār, nezināju ka nesasveicinājos. :smiley:

1 Like