Super puper video karte

pepedread

1 Like

Nu vajadzēja iet uz visiem 100 procentiem un CRT monitoru ņemt

1 Like

Pat nezinu kur vairs tādus dabūt.

Man pa lielam tas pats, gan privātajā gan darba

Mental clutter, not gud.
For comparison, this is my “desktop”:
image

jo desktopu es faktiski vispār neizmantoju. Tāds ir, bet es uz to skatos moš kādu minūti nedēļā.
Un taskbars arī tukšs, es neko nepinoju, man patīk, ka viss ir vienuviet.

1 Like

No desktopa jau nekas netiek palaists. Palaišanai ir domāts Start + Search :smiley:

Tad dzēs to visu nafig ārā!

1 Like

Nē, tad jādomā ko dzēst un ko nē. Šķirot.

1 Like

Tas prasa dažas minūtes.

1 Like

Tas ir mans otrais vārds vecīt.

Un tad kad es mēģinu sakartot es atkal neko nevaru atrast un atkal viss tup uz desktopa. I guess man tikai foto pa liekam ir sakārtoti pa folderiem’ tur sēnes, kukaiņi, flora, ūdeņi, foruma pasākumi, nakts bikdes, utt

1 Like

pain

Man ar nepatīk, kad desktops piebāzts ar ikonām.

1 Like

Īstenībā varbūt pat tieši reizē malu attiecība priekš kāda čata, monitoringa vai teksta gabala. Platleņķa monitoros kas pagriezti vertikāli man kaut kā grūti izsekot līdzi garam teksta blāķim.

Īsrais jautājums tagad ir vai vajag vēl divus augšā.

Monitoru nemēdz būt pa daudz.

Es gribu 360 monitor. Salikt no izlocītiem monitoriem apli. Mans Safe space. Vnk zb kad lūr aiz muguras.

Es visu dzīvi esmu nodzīvojis ar vienu, var iztikt

Kolīdz pamēģināsi vairs nebūs ceļa atpakaļ. :D Kamēr nekas cits nav mēģināts arī 13" portatīvais ir super ikdienas lietošanai. Es te gan nevēlos aizskart 13" izmēra portatīvos, manuprāt tas ir labākais portatīvā izmērs. Maziņš, kompakts, bet vēl ir mazliet ekrāna vieta.

3 Likes

Vienīgais kur divi ekrāni noderētu ir lai šmauktos online eksāmenos.

Like man būtu ievērojami jāmaina savi paradumi lai būtu jēga no divien. Ne es spēlēju neko baigi, ne baigi vilina attālinātais darbs, pa lielam tikai video skatos

14 the best. Vienkarši perfect.