Sudzume Speed Chatting mītiņš nākošo svētdien 17:00 UNAGI INU bistro!

Pirmo reizi komūnas vēsturē stādu jūsu priekšā kaut ko jaunu un iepriekš nedarītu! Anime Speed Chatting mītiņu! Visi komūnieši kas ir redzējuši vai neredzējuši Sudzume, bet gatavi pļāpāt laipni aicināti!

Grasies skatīties vai jau noskatījies jaunāko Makoto Shinkai filmu Sudzume, bet tev nav ar ko to apspriest? :zipper_mouth_face: Pievienojies mums! Pirmājā anime speed chatting pasākumā!

Tevi kopā ar citiem anime skatītājiem sadalīsim mazās grupiņās un dosim iespēju apspriest filmu, tās režisoru un anime kopumā. Apnika pirmā grupa? :zzz: Neraizējies! Pasākuma laikā ik pēc 20 min. grupās notiks rotācija, kā arī uz galdiņiem atradīsi jaunu sarunu tēmu ierosinājumus.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja saņemt 10% atlaidi :money_with_wings: ēdieniem un dzērieniem no UNAGI INU!

Rīko: AnimeForums.lv interešu komūna
Sadarbībā ar: UNAGI INU Japāņu bistro

Kur?
UNAGI INU japāņu bistro Jeruzālemes ielā 10.

Cikos?
17:00

Kad?
Svētdien 16.04.23.

  • Būšu!
  • Nebūšu!
  • Varbūt būšu!
0 voters

Lūgums arī ieklikšķiniet savu dalību Facebook, lai mēs potenciāli varētu piesaistīt jaunus cilvēkus un ar mums turpmāk gribētu sadarboties restorāni! :D

3 Likes

Šitas jau pa smalko

3 Likes

Some real official stuff happening here :smiley:

2 Likes

Man iekrīt dežūras sākums. Šoreiz nebūšu, pat ja lokācija interesē.

1 Like

A priekš kam tur kko apspriest?
Lai gan jāpiekrīt, ka bistro izklausās interesants.

1 Like

Ideja ir tīri izmēģināt kaut ko jaunu - jaunu formātu. Komūna ļoti sen nav mēģinājusi jaunus pasākuma veidus. Ik pa brīdim man tauta piemin, ka vajag ko jaunu. Uz to var skatīties kā uz parasto mītiņu, tikai drusku strukturētākā formā. Pārmetīs vārdu par jauno filmu un Šinkaja darbiem, tad gan jau šā vai tā sāksies runas par visu un neko.

Tepas tur gana stilīgas un restorāns arī līdz šim ir bijis pretimnākošs mums.

1 Like

Tautai vajag IETEIKT kaut ko jaunu, nevis vnk prasīt “kaut ko”. Vienkārši prasīt “kaut ko sazin ko” no tevis ir tas pats kas nostādīt tevi par izklaidētāju, kuram ir vienam pašam viss jādomā un jāorganizē. That’s not very nice, IMO.

1 Like

I mean…Šī grupa nav vairs “pēcklases nodarība” vai “Dead Poet Society”. Mēs neesam čomu loks, bet gan komūna, kur ir daudz cilvēku un kur jebkurā brīdī var pievienoties jauni ar textu “šeit ir garlaicīgi, davai, darat kaut ko”. Man liekas, ka šis ir labs gājiens ar zirdziņu, jo varbūt piesaistīs jaunus cilvēkus vai atsvaidzinās interesi sen pazudušām dvēselēm

4 Likes

Papildus, @Menestrels jebkurā brīdī var palūgt adminu vai senioru palīdzību. Nav tā ka viņam vienam tā laiva jāstumj

2 Likes

Still the same tho. :cry:

But does he…? :thinking:

1 Like

Galvenais pati atnāc. :D Tā lai mums izdodas atsvaidzināt interesi vecām dvēselēm un piesaistīs jaunu tautu.

Protams, ka mēs te nemetam nost visu un neskrienam kaut ko darīt, jo kāds pieprasa “ko jaunu”. Neko vairāk par piefiksēšanu, ka ir vēlme pēc kā jauna, es neizdarīšu tādā situācijā.

Tas tiek visu laiku darīts un aktīvie orginazitori tiek vilki pastāvīgajā komandas grupā. Piesaistīt cilvēkus, ja vajag, parasti nav liela problēma. Deficītā ir tie cilvēki, kas paši izdomās jaunus virzienus, idejas un bīdīs tos. Es teiktu, ka mēs ar @Kadiljaks jau strādājam ar savu maksimālo kapacitāti, kuru varam atvēlēt.

Protams. Aizskulisēs pasākumi ir atvērts jautājums, kurus apsmadzeņo visa @Komanda un palīdz kurš nu kā var. Šajā te Sudzume pasākumā īpaši iesaistījās @Kadiljaks un @haachikooo .

3 Likes

Ak tad aizkulisēs… ehhhh.

Ja gribi tikt klāt tām sarakstēm, jāsāk organizēt pasākumi vai arī strādāt pie kā cita. :D Esmu atvērts priekšlikumiem, kā arī mums ir vairākas stundas ar audio un video materiālu, kuru jāmontē.

Ja jau mani te piemin labiem vārdiem. Paldies! :smiling_face:

Bet varu teikt, ka nevienā mirklī nav teikts, ka nevar neko darīt/iesaistīties. Protams neviens nestāvēs un nekliegs par to, bet tas netiek slēpts.

Es teiktu, ka esošā pasākuma ideja ir tiešām pamēģināt ko jauno. Nav vajadzības kādu pārliecināt vai atrunāt viņu no uzskatiem, bet tieši dalīties un uzzināt citu uzskatus un pat kaut ko jaunu. Protams mēģināt pārliecināt savā ticībā ar var ;D Vai vienkārši būt klausītāju lomā…

Pie tam tīri formāli, neviens jau neliek runāt tikai par esošo daiļdarbu, var par ko citu, neviens nesēdēs un nekontrolēs. Ideja ir tieši veidot saziņu starp cilvēkiem, kā par atskaites punktu liekot konkrētu sarunu tēmu.

Vismaz es redzu, kā tas strādā.

Tā ir tā ideja savā kodolā. Vismaz manā redzējumā.

Piekrītu, noteikti, strādāt par klaunu var būt apnīkoši, tomēr vismaz es to daru, jo man patīk ņemties ko tādu. Pieņemu, iespējams, ka @Menestrels ar. Reizēm, lai apkārtējā vide sakustās, pašam jāsakust.

5 Likes

Hey cik ilgi jūs apmēram plānojat tur būt jo izrādās es 18 beidzu darbu un moška varu uzspēt

Dažas stundas noteikti būsim.

1 Like

Es gan neesu redzējis vēl šo filmu tā kā pieļauju domu, ka dabūšu dažus filmas spoilerus. Bet pasocializēties gribētu.

1 Like

Es tomēr nebūšu, gribas svētdienas vakaru pavadīt divvientulība ar sevi

1 Like

Žēl gan. :frowning_face: