Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider - apskats

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider

Nosaukums angliski: The Perfect Insider
Sinonīms: Everything Becomes F: The Perfect Insider
Žanrs: Mystery, Psychological
Epizodes: 11
Izlaišanas datums: Oct 9, 2015 to Dec 18, 2015

OP:

Apraksts:

Ģeniālā programmētāja Shiki Magata dzīvo izolētā pētniecības laboratorijā uz vientuļas salas kopš mazotnes. Nagono universitātes profesors Souhei Saikawa un Moe Nishinosono vēlas sastapt Shiki aci pret aci, tādēļ viņi apmeklē laboratoriju, bet nokļūst nāvējošā spēlē.

Anime ir adaptēta no japānas 1996. gada mistērijas noveles, kuras autors ir Hiroshi Mori.

Mans subjektīvais vērtējums: (Smagi centos izvairīties no spoileriem. Šoreiz bija pagrūti :D )

Sižets: 8/10

Ātri vien anime nonāk līdz Shiki slepkavības scēnai un liek padomāt, ka šī anime būs Šerloka Holmsa vai Erkila Puaro līdzinieks, bet patiesībā tā nav. Nozieguma aina lēnām tiek skaidrota dodot iespēju skatītājam pašam veikt savas teorijas par notikušo. Kā arī nobeigums nav tradicionālais “stājieties man apkārt un klausaties, kā patiesībā viss notika”, bet gan beidzas pavisam savādāk. Pats noziegums un tā pavedienu meklēšana tiek vairāk atstāta novārtā (yey mācamies bināro kodu!) un uzstāda tādu jautājumus kā - Vai mēs esam brīvi? Vai nāve ir cilvēka vienīgā brīvības izpausme utt.

Grafika: 7/10

Zīmēšanas stilā kā arī animācijas ziņā nekādu īpašu iezīmju nav. Jāatzīst, ka OP ir interesanti animēts.

Skaņa: 6/10

Vai nu es biju pārāk aizdomājies par animes notikumiem un centos izdomāt kurš ir slepkava vai arī tiešām animei nebija nekādu mūzikas celiņu, ko spētu atcerēties. OP dziesma bija tīri tīkama, bet tas arī laikam viss.

Tēli: 7/10

Galvenās varones Shiki Magata personība tiešām bija interesanta un viņas pagātne tika lēnā garā atrādīta ar flashbackiem. Tikai uz beigām tie rada saprotamu kopskatu, kas attiecas tieši uz slepkavību. Ne pa velti lielai daļai ģeniālo cilvēku ir kāda veida psiholoģiska problēma.

Paša profesora Souhei Saikawa, kurš risina nozieguma gaitu, personība ne tuvu nelīdzinās Shiki kā arī viņa pielūdzējai Moe Nishinosono nobāl mūsu ģenija priekšā.

Gala rezultāts: 7/10

Ja pati slepkavība un viss ar to notiekošais ir pat interesanti izveidots un man bij negaidīti, tad veids kā tas tiek pasniekts animē var likt kādam nožāvāties. Galvenā sāls slēpjas pirmajās epizodēs un pēdējās. Ne pa velti animei ir 11 epizodes un es domāju varēja izikt ar ONA variantu.

3 Likes

Izklausās interesanti, kopš pabeidzu Death note, meklēju nākamo detektīvu, bet jēdzīgus ir pagrūti atrast.

Zankyou no Terror nebija zemē metams. Lai gan tur nav mērķēts izveidot labu detektīvu, tas izmeklētājs, kas tur darbojās ir pietiekami interesants un labs.

Vot līdz Zankyou no Terror neesmu ticis… ^^ mirklī, kad viņš parādījās, man tieši skatīšanās procesā bija cits