Strike the Blood saņems jaunas OVA sērijas


Aprīlī iznāca paziņojums, ka drīzumā būs kaut kas jauns saistībā ar Strike the blood sērijām (jā, paziņoja, ka būs paziņojums). Tagad Strike the blood iznāca 15. novele un ir gaidāmas jaunas OVA sērijas.

Strike the Blood ir visai interesants action un ecchi savienojums. Sižets grozās ap Kojou Akatsuki, spēcīgāko vampīru pasaulē, kurš ikdienā dodās uz skolu. Pēcāk viņam uzradās meitene, kuras uzdevums ir sargāt viņu un novērst potenciālus draudus. Harem, ecchi un action, ko gan vēl vajag? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Man patika pirmā sezona, esošās OVA gan neatceros, bet ļoti gaidīšu jaunās sērijas. :)



“Why are you looking again?!”

2 Likes

Mmmmm zinu vienu gifu no animegraphy :smiley: Bet saki, man kā harema nīdējam pat maz vērts sākt? :smiley:

Tur uz haremu nav likts tik liels uzsvars, cik atceros. Tipisks 24 epizožu shounen. :smiley:

yay nevaru sagaidit :slight_smile:

Cik nu atceros, tad šis bija diezgan tipisks shounen harēms okey izpildījumā. Random čalis pēkšņi saņem OP spējas, kas viņam sagādā varen daudz kauju un bariņu skaistu meiteņu sekotāju - kā jau lielākajā daļā harēmu. Skatos MAL, ka 6/10 tiku piešķīris, patika vampīrtēma un tam laikam pieklājīgā animācijas kvalitāte.

Gluži pēkšņi tas nebija, cik atceros.

Man patika ideja, ka viņš nav tāds, kas nāk prātā izdzirdot vampīrs. Tās spējas un pasaule bija forši pielāgota.

Sweet!

oh boy oh boy oh boy ^_________________^
Nevaru sagaidīt!!!
Tā iepatikās šī anime, bet žēk ka bij tik maz :confused:
ceru ka drīz būs kkas jauns :slight_smile:

#HYPE much

Beidzot arī šīs sērijas nāk ārā. :slight_smile: