Steam Summer Sale 2019

Summer sale 2019 is here

Ja godīgi pat nezinu… ir šats tas padomā…

Man Steam konta uzkrājies 6.31eur pārdodot visādu hlamu tākā vienu spēlīti varētu iegādāties, samaksājot mazāk naudiņas.
Svārstos starp:
The Witcher® 3: Wild Hunt - kuram ir garšīga cena.
Frostpunk - patīk ideja un ralizācija.
Railway Empire - šādas spēles mani vienmēr aizrāvušas un cik skatos šī nav tik slikta kopumā.
Kingdom Come: Deliverance - viduslaiku simulators, why NOT?

Plus šogad izpārdošana veiksmīgi trāpījusi, un 8.07 man jau būs alga, kas nozīmē, ka es varētu pagūt vēl šo to iepirkt.

Frostpunk - akd yes plz, gribas ar pamēģināt :))
Kingdom Come - krievu saitā atradu pa brīvu, bet ja būs liela atlaide, tad noziedošu dažus eiro
Papers, please - tada **** būšana…es nopirku šo spēli vakar, šodien viņa ir uz atlaidi :unamused::unamused:

Neesmu dižais geimeris, bet pastalkošu šo tēmu, moš parādīsies kas interesants :)

standarta cena 29.99, pašlaik 17.99, reizēm gadās, ka vēlākajās dienās dod lielāku atlaidi, reizēm tieši otrādāk…

Pie tam naudu atgriež - ir testēts. Atgrieza man par Bayonetu (uz steam kontu) un vēl kaut ko (uz bankas kontu) ^^

Wait wat? Viņi atgtiež naudu par spēlēm??? How?

Jā Eiropas regulas viņus piespieda. Jo pēc nolikumiem, tas darījumi ar Steam skaitās kā distances līgums.

Par visu konkrētāk tu vari izlasīt šeit. Steam Refunds

Pamatā ir nosacījums: 14 dienu laikā spēlēm, kurās ir pavadīts mazāk nekā 2 stundas.

Un tieši atmaksu dēļ atlaides visu seilu ietvaros būs diezgan konstantas - nav jēgas gaidīt ko labāku.

1 Like

viduslaiku detektīva filma, kurā Zādzības mehanika ļauj tev salaupīt pietiekami naudas, lai brīdī, kad tev būs pirmais militārais uzdevums (pašas spēles sākums), kas paredz staigāt, kā bomāram, ar koka nūju un lietotu sarūsējušo ķiveri, tu iestāsies dienastā ar krutākām zelta bruņām un dārgāko ātro zirdziņu.

steam refund politika ļauj tev refundot spēli, lai nopirkt to ar atlaidi.

Arī vienreiz atgriezu naudu, nebija nekādu problēmu.

Ko es nopirku vakar =

  1. Kingdom Come
  2. Wolfenstein Colos
  3. Edge of eternity
  4. Final fantasy xiii un papildinajumu
  5. Tales of Berseria
  6. Toukiden 2
  7. Tower hunter Erza
  8. Bloody spell
  9. Blackwake

Nākamā iepirkšanās 2019 ziemassvētku sale

1 Like

Vakar nopirku Borderlands 2. Spēlējot uz konsoles iepatikās. Gribu arī uz PC

2 Likes

Tales of Berseria … FIRE!!!, IT"S FKIN LIT BRAAA

1 Like

visas viņas man jācenšas finish un izbaudīt līdz ziemassvētkiem a es vēl Nioh paņēmu, bet to es jau labu laiku biju spēlējis caur family šāring… ziemassvētkos jāņem vēl geimuki.

laba izvele!

es gribu Anno 1800 Bet … ne pa taadu ciparu :stuck_out_tongue: