Statuetes

es nemaz nezinu kā šis forums darbojas, taču es zinu to, ka es šeit piereģistrējos, lai uzzinātu vienu ļoti svarīgu lietu un tā ir - vai ir kāda iespēja Latvijā iegādāties anime statuetes?
lieta ir tāda, ka visas, kuras man patīk ir jāpasūta, taču tās makša 22+ euro un muitas nodokli maksāt es nemaz nevēlos (besis braukt uz Latvijas Pasta lielo ēku, rādīt papīru un tad doties atpakaļ mājās vai uz pastu, kur gaidīt kaut kādu stundu).
es nezinu, vai kāds šādu tēmu jau ir izveidojis, taču ja ir, lūgums to nosūtīt manā virzienā. vai arī nē. idk.

1 Like

hey ja ar statuetem tu domaji sitas

tad lidzigas vari iegadaties seit ;3
http://anime-san.lv/index.php?route=product/category&path=60
vini ari ir conos pieejami ja negribi pasta maksu maksat ,lai ari riga viniem esot veikalins…pati gan nekad neesmu tur bijusi :smiley:

Pa lielam vienígais veikals, ko redzéju ir anime-san.lv. Parsvarā visas manas figuriņais ir vainu @japan pirktas vai no AliExpress (kvalitāte no ķīnas pa to cenu ir attiecīga) or ebay. Muitas nodoklim nevajadzētu būt, ja iepriekš ir norādīts Free Shipping. Anyway. Vienmēr var atrast cilvēku, kas ar ārzemju pakām ņemsies tavā vietā. Tie paši anime-san, pieņēmu, ir daudz stiepaināki un var ari labi piedāvāt kādu extra preci, kas nav viņu katalogā. :wink: