Split - filmas ieskats


#Split

Šodien ar Māri (@Matejs) paviesojāmies kino un noskatījāmies trilleri - Split.

###Filmas apraksts
Filma ir par to, kā cilvēks, kuram ir 23 dažādas personības, nolaupa 3 pusaudzes un tur tās ieslodzījumā. Meitenes cenšas izbēgt no ieslodzījuma, pirms nolaupītājam parādās 24. personība - zvērs.

###Domas par šo filmu
/ DiviViens
Filma bija gana interesanta. Pēc treilera biju pārliecināts, ka viņa būs viduvēja un nebaudāma, tomēr filmai turpinoties mainīju domas. Man patika, ka filmas ļaundaris bija slims cilvēks, nevis vienkārši cilvēks, kurš aiz garlaicības izlēma nolaupīt un galināt (kā tas tiek redzēts ļoti daudz filmās). Mazliet pietrūka paskaidrojumi par pagātnes notikumiem, mazliet bija nereālas ikdienas lietas un mazliet traucēja fantastikas klātbūtne. Ideja filmai nav zemē metama. Mazliet muļķīgas bija beigas, kas raisa pārdomas par filmas otro daļu, kas nebūtu īpaši labs nobeigums. Cepums aktierim par spēju labi nospēlēt dažādas personības.

/ Matejs
Man personīgi filma likās ļoti aizraujoša, no vienas puses tāpēc, ka filmas gaitā atklājās interesanti fakti par nolaupītāja dzīvi, kā arī šī filma nebija kā vairums trilleru, kur visi centieni balstītos uz baisas atmosfēras radīšanu. Nē, šeit filmai apakšā bija kas vairāk, bet lai to saprastu, ir jānoskatās pati filma, ko iesaku jums darīt.

4 Likes

Ah! Izskatās tik interesanta, bet man ir bail, ka mani nervi neizturēs. :sweat_smile:
Vai tā ieturas vairāk trillera vai šausmu filmas žanrā? (jo treileris bija pretty scary)

It kā ir arī šausmu filmas žanrs. Man šausmu filma ir filma, kurā ir jumpscare. Šajā tādu nebija, šeit vairāk šausmu filmas žanrs attiecās uz stāstu. Nelikās īpaši šausmīgi. :D

ok… tad varbūt kaut kad noskatīšos, jo man ļoti interesē filmas ļaundaris un kā aktieris nospēlē šīs daudzās personības. bet man ir vēl jāsaņemas. Visticamāk neskatīšos kinoteātrī for sure… :'D

This is so nice to hear, jo piekrītu tev, ka daudzās filmās ir šī nepaskaidrotās, neloģiskās briesmīgās darbības. Labi, ka šī filma ir izņēmums.

Ohhhhh… izklausās interesanti :smiley: