Spēles ko šobrīd spēlēju

Ka jaunā kompī esmu, tas taču neko nevar mainīt, konts tas pats. Manā bibliotēkā rāda tikai Horizon Zero Dawn. Varbūt skatos nepareizi kaut kur, vēlāk paskatīšos.

@Menestrels, tomēr rāda, viltīgi noslēptas bija, tā teikt.

Sāku spēlēt Horizon Zero Dawn.
Kā neesmu nakāds gaming cilvēks. Man ir jautājums, kā tur ir ar spēles progresu caur Epic games, spēlei kaut kur manā kontā glabājas spēles progress vai lokāli uz kompja un pašam par back up save failiem jāparūpējas?

Spēles faili tiek saglabāti lokāli, tā pat kā Ubisoft un Steam, nē?

Jap, paskatījos, safe failiem ir uztaisīta mapīte lokāli kompī.

Tik dažās vietās spēle liekas grūta pat easy level, paņēmu story level.

Bija dažas vietas, kur nācās iesprūst un dusmas arī nāca virsū. :D Bet overall man ļoti patika spēles story, mēģināju pēc iespējas ātrāk iziet main story (skipping side quests) un spēli pabeidzu 20h laikā.

Tikai žēl, ka otrā spēles daļa ir playstation only.

Bet iedomājies tur var pat ultra hard difficulty uzlikt :D

spēlēju atkal piekto personu ar cerību viņu šoreiz actually pabeigt un the grind is real in this one

1 Like

IMG_20230226_005335_531

1 Like

Untitled card game:

2 Likes

Steam (un Ubisoft, afaik) ir cloud save, būtu debīli, ja Epic nebūtu.
Lokāli ir visām spēlēm, bet tas kopējas uz cloud.

2 Likes

Apsēdos un izgāju vienā piegājienā Ruiner.
Daži fighti man diezgan pagrūti bija, kaut spēlēju uz Normal.
Kopumā patika - mazliet atgādina Hotline Miami

1 Like

Lēnāks par Hotline Miami, ne? Vismaz spirežot pēc reklāmas rullīšiem tā izskatās.

Nu būtībā līdzīgi, tikai Ruiner stipri balstās uz ieroču un ability daudzveidību un to pielietojumu, kamēr Hotline Miami ir vairāk “straightforward” - izplāno stratēģiju un ātri vienā brīdī izskrien un sašauj/sasit visus

2 Likes

1 Like

Enabled by default? Or not?

Default jau bija

1 Like

Gan jau pēc kādiem pāris gadiem būs arī uz kompja. Story labs, spēle laba, gaidīšu, kad otra daļa būs pc versijā.



3 Likes

Rock And Stone!
For Karl!!!