Spēles ko šobrīd spēlēju

1 Like

Now I can safely say, I have been Isekai-ed.

1 Like

Atceros, ka pirmā Psyhonauts daļa bija interesanta. Otrā daļa vizuāli interesanta, taču pati spēle ļoti viegla.

Izdomāju iemēģināt, ir ok.

Nu pašlaik spēlēju battlefield2042 un un Forza Horizon 5😅

Īsti nevarēju izdomāt kurā sadaļā likt, bet izskatās ka top savienība nu arī ar Evangelion.

2 Likes

Šonakt ar vienu čomu plānojam kapāt Save 10% on We Were Here Forever on Steam

1 Like

Feedback: We Were Here Forever ir spēle baigajiem pužļu zadrotiem, tur ir smagi. Mēs ar čomu jau 9h esam nospēlējuši un spēle saka, ka esam pabeiguši tikai ~50% no pirmā čaptera. Velns viņ zin, vai tur ir vēl čapteri, Steam reviews avg playtime ir ap 12h, bet pēc achievementiem spēli pabeiguši ir tikai 6.5%, tā kā neko nevar saprast, cik tā spēle reāli ir gara.
Bet ir smagi. Tur vajag rakstīt piezīmes/taisīt screenshots/līmēt kolāžas, daaaaudz sarunāties, un būt uzmanīgam.

1 Like

esmu hardcore splatoon 2 fane
image

īsi sumarizējot tā ir spēle, ko spēlēt ja gribi uzraut ktkadu PvP bet tev ir karen kā mamma un nelauj spēlēt tas normalas. (Nerunāju ieraksta par manu mammu, tikai pēc spēles veida var saprast ka tā ir spēles doma :p)

Spēlei ir pietiekami lore, ir turf war (5v5 bet nav par to kurs nomirs, bet par to vai tava komanda ir visvairak no laukuma ar savas krasas amuniciju apsaudijusi) ir viskautkadas league speles (kad esi laiku paspelejis turf war tu iegusti jaunus speles veidus) un mans milakais GRIZZ CO.

Grizz co. ir spēles veids kur tu vac zivju olas un ja laika nesavac pietiekami olas vai zivis visu tavu komandu novac tu zaude.

Ir ari lore game bet tur ir abnormali daudz spoileri tadel par to nerunasu

kāds arī gaida?

idk why, but reminds me of a mix of outrides and Space monkeys (I mean Warframe) :'D

Sagribējās atkal paslīcināt kuģus!

2 Likes

DICE gandrīz pusotru gadu vēlāk izdomāja atgriezt klases. Spēli tas ievērojami uzlabo, bet speciālisti ar saviem gadžetiem un vājais līmeņu dizains joprojām atstāj sliktu pēcgaršu. Bet ir spēlējami.

Aktīvs bruņinieks baltā zirgā, kurš princeses glābj sliktos slānot. No negramatiska metāla zvetētāja un dīgdieņa par runātīgu un apburošu zelli. Ir scenārijs cits, vienmēr un visur saņemt pa mici. Spēlei savs ritms un stils.

Pietrūkst mazliet atvērtības priekš tautas meistariem. Protams tādi ir, bet tas ir kā garāžas tūnings ar kaķi maisā.

Kingdom Come: Deliverance on Steam (steampowered.com)

Nu un vēl pa vidam iešņaucu Team Fortress 2 on Steam (steampowered.com). Turpat vai 10 gadus nebiju spēlējis. Mēhanika tā pati. Viss ir stabili un droši.

Pašlaik meklēju kaut ko reiz slavinātajam OW, kā aizvietotāju. HVZ vai atradīšu, varbūt atgriezīšos, bet jebkurā gadījumā. Elpojam mierīgi un skatāmies tālajā horizontā.

1 Like

2 Likes


Got gifted, and well… its quite big, even for a non Poter fan, quite nice.

5 Likes

Man kā ne gaming cilvēkam tāds jautājums, no epic games, kaut kādās spēles pēc diviem gadiem pazūd? Atceros tur free kaut kādu paņēmu, kura nepatika, tik dēļ foruma saspēles iekačāju, manuprāt pat divas. Man viņas nevajag. Tā tikai jautājums.

Paņēmu uz skidku Horizon Zero Down pa 16Eur. Izskatās smuka spēle. Kad kāds brīvs laiks būs varēs paskraidīt.

Man nekas pazudis nav.

Ja pārtrauks servisu, tad pazudīs, bet gan jau pietiekami nauda ienāk, lai tā nedarītu. Dienas beigās tas ir launcheris, kam piekabināts digitāls veikals.

1 Like