Šmucraide #4 - ap un par UniCon 2022 - ietekmīši, cosplay un darinātāji; (3/3)

UniCon mazākais, bet interesantākais stūrītis ar satura veidotājiem, kādam jābūt cosplay un ko sagaidam no UniCon. Un nedaudz par amatniekiem.
Noslēdzošā UniCon '22 epizodē!

Audio Formāts: Šmucraide #4 - ap un par UniCon 2022 - ietekmīši, cosplay un darinātāji; (3/3) by d6.lv & animeforums.lv podkāsti
Citus mūsu podkāsti audio formātā: d6.lv & animeforums.lv podkāsti • A podcast on Spotify for Podcasters

#Smuce #Smucraide unicon #crafters #amatnieki #influencer #ietekmīši

Iepriekšējā Epizode: Šmucraide #3: viss slikti ar anime, Šveices izaicinājums un lēts internets.

Audio Formāts: Šmucraide • A podcast on Anchor
Citi mūsu podkāsti audio formātā: Šmucraide • A podcast on Anchor

Piedalījās: @Menestrels , @Mrspambox3 @Kadiljaks
Skaņa: @Menestrels
Video montēja: @Kadiljaks

4 Likes

Lūdzu sakiet ka ietekmīši ir jūsu nevis valsts valodas dienesta darinājums

2 Likes

Šādu frāzi esmu manījis TVNET vai DELFI. Loģiski domājot varētu būt “ietekmētājs”. DSK būtu ietekmētāji - laikam, ietekmīši - varētu būt kā mazinājuma forma.

Lai gan parasti raksta vnk infulenceri, bet tas būtu aizguvums, nemāku teikt, kā no valodniecības puses tas skaitās, bet tas nav latviskais variants noteikti.

Tomēr ja vadāmies pēc šīs ziņas: Latvijas influenceri un blogeri lūguši viņus saukt citādāk. Kā viņus turpmāk dēvēs? | Kokteilis.lv
Oficiāli un pareizi ir “Digitālā satura autors”, bet tautā “ietekmelis”, šeit varbūt arī parādījušies kaut kur “ietekmīši”, kas varbūt apzīmē dsk. formu, tomēr man sajūta, ka apreizi būtu “ietekmeļi”.

Rezumējot: nav mūsu izgudrojums, bet nav arī pareizais variants. No tautas nācis.

Mazliet vairāk info par minēto tēmo podkāstā.

Noklausījos Unicon podkāsta sēriju triloģiju. Diezgan forši un jūtu, ka jums jau veidojas imidžš (iesāku animatsuri epizodi). Tā tik turpiniet :star:
Varbūt kā ieteikums - strīmi man škiet nav slikta ideja vismaz pa retam ar tematikām, piemēram, Ziemassvētku speciālas stream utt. Testēt jau var :slight_smile:
Un ja vēl nav (vai arī ja ir dodiet ziņu) patreon vai platforma kā jūs var atbalstīt? :dollar:

Par otru cosplay skatuvi ne-tik nopietniem priekšnesumiem ir ļoti interesanta doma un ne tik nereāla. Domāju, ka iespējams ar mazo showcase viņi testē iespējas, jo profesionāla vide ar Eurocosplay ir manāmi. Profesionālā vide ir uz ko viņi iet.

K-pop kospleji ir daudz, bet nedomāju ka tas ir kas slikts, ja skatās uz overall cona interesēm. Es domāju organizētāji ļoti fokusējas kas ir trendā un iet uz multi žanru convention. Dara visu kā piesaistīt jaunus apmeklētājus, bet nepazaudētu esošos. Ja gadījumā ir jauns trends, meme, aktivitāte - liela iespēja ka tas būs uniconā.

1 Like