Slepenais Salavecis 2020 - Pieteikšanās

Sveicu jūs ceturtajā “Slepenajā salavecī”, pamdēmijas izdevumā! Tā ir iespēja kļūt par slepeno salaveci un nosūtīt paša sagatavotu dāvanu kādam laimīgajam, kā arī, pats pa sevi, saņemt šādu dāvanu.

Kā tas strādā?

Dalībnieki piesakās atsūtot ziņā man, @Menestrels, savu pilno vārdu un pilno adresi(ieskaitot apdzīvotās vietas nosaukumu (ciems, pilsēta, māja - kur nu jūs dzīvojat) un jūsu pasta nodaļas kodu. Pēc informācijas nosūtīšanas jums jāsagaida izlozes diena, kurā katram dalībniekam nejauši tiks iedota kāda cita dalībnieka adrese. Tālāk jūsu uzdevums ir lieki nekavējot laiku uz šo adresi nosūtīt dāvanu.

Kā tiek sūtīta dāvana?

Dāvanas var tikt nosūtītas izmantojot Latvijas Pasts, kurjerpastu, Omniva, varat kaut personīgi piegādāt, galvenais, lai saņēmējs tam piekristu. Vajadzības gadījumā vēršaties pie manis, ja vajadzīga papildus piegādes veida vai datu saskaņošana.

No kā sastāv dāvana?

Katrai dāvanai jāsastāv no apsveikuma kartiņas un potenciāli vēl kaut kā. Dāvana galvenokārt ir simboliska. Iepriekš dāvanas maksāja ne dārgāk par 20 EUR.

Kur pieteikties?

Lai pieteiktos atsūtat man, @Menestrels ziņu. Es jums atbildēšu ar tālākajām norādēm.
Pieteikumi tiek pieņemti līdz 20. novembrim.

Noteikumi:

  • dalībnieki piekrīt tam, ka noteikumi var mainītie laika gaidā un tiem sekot
  • dalībnieki piekrīt atklāt savu adresi foruma administrācijai un vienam citam lietotājam
  • dalībnieki apņemas sniegt pareizas adreses
  • dalībnieki apņemas neatklāt saņemto adresi un saņēmēja uzvārdu
  • dalībnieki apņemas nosūtīt paciņu noteiktajos laika rāmjos - pirms Ziemassvētkiem
  • sagatavotā dāvana ir pieklājīga un nesatur nekādas formas 18+ saturu
  • ieteicams, ka dāvanas kopējā cena nepārsniedz 20 EUR
5 Likes

es piesakos!~ man šķiet tev bija mana adrese, bet nosūtīšu vēlreiz pm.

2 Likes

Drošībai nosūti. Noteikti nenāks par sliktu.

2 Likes

Piesakos.

2 Likes

Im up for it as every year :v:

2 Likes

I’m in!

1 Like

Dvai :sparkles::comet:

Es nevaru sūtīt iPhone 12 nevienam? :cry:

Vari atsūtīt man, es būšu ļoti pārsteigts. Slepenā Salaveča dalībniekiem gan labāk sūtīt kaut ko simbolisku tā pat kā visi pārējie.

1 Like

Piesakos ^^

1 Like

Palikušas vēl divas dienas līdz pieteikšanās beigām.

Vakardien bija pēdējā pieteikšanās diena. Pieteikšanās tiek slēgta.

Šodien pārbaudīšu visas adreses un nejauši izlozēšu salavečus.

Lol es tikko gribēju pieteikties :D

Nu labi, ja tūlīt atsūtīsi pilno adresi es tevi iekļaušu pasākumā. Vēl saskaņoju adreses un neesmu izsūtījis lozes dalībniekiem.

1 Like