Slepenais salavecis 2017 - balsošana par veidu

Nesen forumā radās ideja noorganizēt Ziemassvētkiem tematisku atrakciju, jeb apmainīties ar simboliskam dāvanām.

Mums jāizlemj kādā veidā tas tiks organizēts. Šobrīd piedāvājumā ir trīs izvēles:

  • Tiešsaistē
  • Izmantojot pakomātus
  • Izmantojot Latvijas Pasts

0 voters

Tiešsaiste - dalībnieki Ziemassvētku dienā saņems no salaveča vēstuli ar dāvanu.

Pakomātā - dalībniekiem būs jāatklāj foruma administrācijai mazliet savas privātās informācijas, lai nosūtītu un saņemtu dāvanu kādā no Latvijā pieejamajiem pakomātiem kā Omniva

Latvijas Pasts - viss tradicionālākais veids, tev būs jāatklāj sava adrese uz kuru tu saņemsi vēstuli ar savu dāvanu.

Uzvarēt var arī izvēle ne ar lielāko balsu daudzumu - balsot var par visām trim izvēlēm.

2 Likes

Ar tiešsaisti varētu būt problēma ar tikšanās laiku. Varbūt kāds netiek utt.

Vai tad ar tiešsaisti nebija domāts kā internetā sūta savus zīmējumus… or smth like that o.o

2 Likes

Tiešsaistes izvēlē tu nosūtīsi man savu apsveikumu un es pareizajā dienā ar ziemeļbriežu maģijas palīdzību to nogādāšu kādam laimīgajam cilvēkam. Nevienam nav nepieciešamības kaut kur tikt.

1 Like

aa ok

Ammm vai tad secret santa ideja nav t āda, ka organizators TIKAI sūta cilvēku, kam jādavina un tad dāvinatajs jau pats pareizajā dienā pienāk / uzraksta , ka viņš ir secret santa un uzdāvina. Pa lielam, tavai lomai jābeidzas pie adresātu kontaktu izsūtišanas.

whoooooaaaat, kā šis strādā?? Es arī gribu, cik simboliska dāvana - kurš to īsti gādā, tā ir tāda kā laimes aka?? Kā tai var piedalīties un man jebkurā gadījumā pakomāti nederētu :smiley: :smiley:
Esmu par pastu, jo fizisku mantu var nolaizīt, ņam.

Nē. Galvenā ideja ir tāda, ka tu saņem nejauši izvēlētu dāvanu un tās dāvinātājs nav zināms.

Galvenokārt runa gāja par apsveikuma kartiņām. Tu pati gādā dāvanu un nosūti to kādam citam nejauši izlozētam cilvēkam. Katrs dalībnieks nosūta vienu dāvanu un saņem vienu dāvanu.

1 Like

Tas nozīmē pat šī kartīte nevar tikt īpaši personalizēta :confused: bet tas ir tas kā atceros laimes aku no pamatskolas, visi sanes dāvanas un tad makšķerējot skolniekam, skolotāja paslēpusies aķēja kādu dāvanu pie makšķeres klāt :))

hmm ne gluzi ta ja kur es piedalijos davanu atsutija mistiskais elf kipa viens no organizatoiem un pasas santas visiem kopa atklaja cita diena …mazliet pec ziemassvetkiem

hmm lai ari tika runats pa maza simboliskam davanam ja esi gatava otram davinat ko lielaku tev neviens neliedz …tikai ari aizspriedumiem nevajadzetu trauet so pasakumu ka piemeram ah es vinu nepazistu vai eh sogad man ar vinu nav bijusas labas attiecibas nedavinasu neko …

cik es izlasīju, runa bija tikai par apsveikuma kartiņām, kas manā uztverē no dāvanas ir tikai plakanā daļa :smiley:

Iemesli, lai nedāvinātu ko lielāku: 1) tas nav aicināts darīt jeb neviens tā nedarīs, būsi bezjēdzīgi ieguldījis lietā, kas tevi nošķirs, 2) tpt kā ar grūtībam personalizēt kartiņu, ja nezini, kam dāvini, jo grūtāk nenošaut greizi ar taustāmākām lietām, protams, tēju var dāvināt visiem, bet kurš to novērtēs :expressionless:

Hah, pēc sava komentāru rakstīšanas, tieši iedomājos, ka šeit, noteikti, jābūt kādam ar aizspriedumiem, lai izrādītu anti sociālu attieksmi pret šo pasākumu, ja Tev tāds iespaids radās par manu komentāru, man žēl, ka liku Tev mani pārprast, es savas domas balstu uz citas kopienas Ziemassvētku apdāvināšanos un kā tur pagājušā gadā es centos izdomāt personīgas dāvaniņas, kas tika pieņemtas ļoti sirsnīgi, k.gan šīs personas tik labi nepazīstu.

Kas vispār notek? viss ir nedaudz apklusis…

Šodien veru ciet balsošanu.

Balsošana beigusies. Par uzvarētāju pasludinu Latvijas Pasta izvēli!

Drīzumā sekos tālāka informācija un iespēja pieteikties dalībai.