Skittles UniCon CosPlay Pieteikums

zilu un dzeltenu es nekādīgi nevarētu aizstāt :D man personīgi vislabāk tad ir sarkanais, varbūt arī violetais vai zaļais, ja rozā nav variants

1 Like

Violets, M

Rozā ir varinats. Mēs uz to tik strikti neskatīsimies. Šā vai tā tā ir viena no oficiālajām krāsām, lai gan ne no sarkanās paciņas.

@lawra - Rozā ir un paliek! Vajag izmēru! - Ja vien piekrīti!?

Tauta sarosās!!! @Bear @Menestrels - Jūsu krāsas un izmēri, ja gatavi piedalīties?

Paliek brīvs - Zaļš, Oranžs, Dzeltans un Sarkans!

Rītdien DEADLINE visiem ieteikumiem un prasībām!

Izmērs ir S (cik saprotu XS tur nav :D)
Cik krekliņš ar visu apdruku izmaksā?

1 Like

Gaidu atbildi! Bet nedomāju, ka būs daudz! Krekls bija laikam 3eur - domāju ne vairāk par 6…

Par XS katram gadījumam uzjautāšu? Varbūt viņi var piedāvāt līdzīgu modeli ar rozā toni…

ja tas cits modelis dārgāk maksā, tad neņem, man kontā arī ir tikai tie paši 6 eiro :D

2 Likes

Atdosi vēlāk, kad varēsi. Neesmu nekāds parādu piedziņas speciālists! Neatņemšu pēdējo naudu!

1 Like

Sarkans, L.

Savās rokās vēl neesmu ieguvis neko krāsojošu un ja teiktu, ka droši zinu kur to dabūt, es melotu.

Šodien ieiešu iļguciema Drogas apstīošos tur! Padošu ziņu!

@lawra Atradu pie viņiem uz XS ko tādu: http://rolyprint.lv/lv/t-krkli/9182-t-krekli-fantasy.html#/krasa-magenta/izmers-xs Vistuvākais ko atradu!

Kakla izgriezums ir mazliet savādāks. Bet šīs vizuālās izmaiņas nav tik kritiskas manā skatījumā. Bet atkal dārgāks krekliņš. Skaties kā tev?

@Bear tavs uznāciens!

Tātad @Onii_chan @Menestrels @Bear Tā lūk izskatās mūsu 100% variants tikt vaļā krāsas momentāli! Taču!!! Ir lieta tāda, ka tas vairāk paredzēts šķipsnām nekā pilnīgai matu pārkrāsošanai! Pārdevēja nemācēja īsti atbildēt, ja pacensties noklāt visus matus… kas varbūt teorijā ar iespējams. Uzjautāšu darba kolēģei - viņa to visu lieto un spēs atbildēt!

Pilnīgai pārkrāsošanai eksistē jaudīgāki līdzekļi, bet to izmazgāšana prasīs jau ilgāku laiku - padsmit reižu! ^^



Problēma rodas:

Izmaksas atkarīgas no apdrukas lieluma, līdz A4 formātam - 3 EUR par druku, A3 - 4,50 EUR par druku.
Izgatavošana laiks ir 4-6 darba dienas

Man vēl joprojām neatbild izvēlētie kandidāti Rolyprint! Gaidu atbildi par krāsām un atbildi @Bear pēc tam vakarā sūtīšu augšā kreklus!

Reāli šodien ir DeadLine! Jo teiksim ja RolyPrint izgatavos piektdien pēc 12:00, es nebūšu spējīgs izņemt! Nāksies kādam no Jums lūgt!

Reāli 100% paliek tbode - kuru finansiāli uzreiz segt es neesmu spējīgs! Tad nāksies vai nu pašiem iet pirkt vai skaitīt man naudu!krekls

Vobšem plāni sāk mazliet škobīties… :confused:

UPDATE: Uzvelckrelu.lv apstiprināja - ja šodien pasūtu, piektdien pēcpusdienā gatavs! Bet tad nāksies kādam izņemt!

Oranžs L

es varēšu piektdien izņemt, zinu, kur arī viņi atrodas :)

1 Like

OK! Mums ir pilns kokteilis!

@lawra tad tev sūtam to otro variantu, vai paliekam pie pirmā?

Es domāju, ka to S vajag baltu gluži kā uz tām bonbongām

Tā arī būs! To bildi, ko iemetu bija tīri paraugam!

1 Like

otro, 7. datumā naudu atdošu

1 Like