Sidonia no Kishi

#Sidonia no Kishi

jeb Knights of Sidonia

Žanri: Action, Mecha, Sci-Fi, Seinen, Space.

Šo seriālu uzskatu par vienu no labākajiem 3D grafikas atveidotājiem. 2 sezonu gaitā tas pierādījis, ka arī 3D seriāli var būt visai baudāmi.

Stāstā momentāli var saskatīt līdzības ar citiem izdzīvošanas, mecha un pat mazliet ecchi seriāliem. Īsumā, tas ir Shingeki no Kyouin kosmosā ar mecha un tentakļiem, kā arī galvenais varonis ir visai populārs skaistā dzimuma pārstāvju vidū.
Pēdējais cilvēces nocietinājums, kuģis Sidonija, eksistē nemitīgās bailēs no Gaunām, neizskaidrojamiem rozā kosmosa mošķiem. Pats pa sevi Gaunu nav nemaz tik viegli piežmiegt. Ar parastu ieroču palīdzību tu to vari tikai stipri ievainot, pēc tā tai būs vajadzīgs laika sprīdis reģenerācijai. Pa īstam iznīcināt Gaunu var tikai caurdurot tās serdi ar īpašu šķēpu. Tieši tas ir brašo Sidonijas aizstāvju uzdevums.
Kā varat redzēt samērā pliekani, taču pārsteidzošā kārtā seriāla gaitā, stāst iegūst aizvien jaunu knifiņus, kas to padara unikālāku. Piemēram, vairākums Sidonijas iemītnieku ir ģenētiski modificēti kloni. Kafetērijā kaut kāda joda pēc strādā runājoša lācene. Un tas viss starp nemitīgiem Gaunu uzbrukumiem, sazvērestībām un nāvēm.

Mūzika priecē manu ausi. It īpaši jestrais kaujas maršs pirmajā OP. Gana dinamiska un episka mūzika, tieši tas ko vajag spraigām un dramatiskām cīņu ainām. Vienīgais aizrādījums ko varu izteikt seriālam. Dažādības ir pamaz, vismaz atmiņā palikuši gana maz no trekiem. Daži celiņi man patika, bet priekš normāla youtube playlist ar tiem ir pamaz.

Vizuālā daļa neliek vilties, līdz ko ir pierodi pie 3D. Man nekas nav pret šādu grafiku. Man visvairāk pie sirds neiet seriāli, kuri cenšas apvienot 2D un 3D, vienu brīdi tas ir 2D, otrā jau 3D. Sen pagājušie tie laiki, kad 3D bija krutākā lieta uz pasaules un seriāli apzināti to kaut kur iestarpināja. Veiksmīgi sajaukt abus divus ir samērā grūti, tādēļ es labāk pieturos pie viena vai otra. Sidonijas Bruņinieku gadījumā 3D ir visai loģiska izvēle, jo liela daļa seriāla darbības notiek kosmosā. Es pat teiktu, ka divās dimensijās seriāls šo to zaudētu.
Dizaina ziņā te nav nekā pārlieku spilgta vai dažādīga. Es to domāju tiešā nozīmē, lielākā daļa varoņu ir kloni, visi no kuriem ģērbjas vienās un tajās pašā futūristiski baltajās drēbēs, kā arī cīņu laikā izmanto pilnīgi vienādus mecha. Pašas Sidonijas izskatu gan es nosauktu par gana interesantu, tur4 tiek piekopta visai ērmīga vertikālā celtniecība un atrodamas milzīgas neapdzīvotas teritorijas.

Gala vārdā varu ieteikt noskatīties seriālu. Tas piedāvā interesantu sajaukumu starp brutālām, komiskām un pat ērmīgām situācijām, tajā pašā laikā, kaut kādā veidā saglabājot savu kopējo tumšo gaisotni. Sērijas dizains ir gana viendabīgs, taču tam daļēji pat ir piedomāta leģenda, kas manuprāt ir visai asprātīgi. Jāpiebilst, ka tas tā arī mangā, šis nav oriģinālseriāls.


4 Likes

Ū, jā šis bīja patīkams pārsteigums. Pirmās epizodes šķita nedaudz neveiklas, jo prasīja nedaudz pierašanu, bet skatoties aizvien tālāk sāku pierast gan pie animācijas veida, gan pie stāsta un beigās pat bija ļoti interesanti.

Nesen noskatījos filmu. Seriālam pat nav ne vainas skatoties atkārtoti.

Manga bija slikta. Anime pat redzēt negribu…

ļoti laba sci-fi space opera…neesmu redzējis to klasiku kas visu aizsāka (neksaitot Yamato), bet šī tiešām bija laba. Pie grafikas tikai jāpierod…bet meh fighti bja labi un vēl otrajā sezonā level up.

Noskatījos otro sezonu - uuuuun esmu depresījā - protams, spriežot pēc notikumiem, tam nav pamata, bet…es vēlos, lai kāds man pasaka, kurā epizodē, pirmajā sezonā, čikita ar taisno čolku (shizuka hoshijiro) veica fotosintezēšanu - es taču nejaucu ainas??? jo bāc…man likās, ka tā ir saistīta ar 7 ep., kuras dēļ man ir šī nomāktība (fffuuuuuuu), bet pārskrienot pāri neizskatījās, ka būtu tie notikumi, kas man galvā stāv kā ļoti smaga trauma tpt kā galv. varonim T____T

un pie velna harem žanrs nav pierakstīts (tableflip), citādāk nice, nice.

Neteiktu, ka šajā seriāla ir dižai daudz par ko priecāties.

Šķiet tu meklē pirmās sezonas piekto epizodi. Nekas dramatisks tur nenotika, viņi vienkārši sēdēja savā Gardā nekurienes vidū.

Kur viņus zin… Varbūt nav ievērots kāds īpašais harem nosacījums vai par maz ecchi? It kā harem tags tur gana labi iederētos.

1 Like

Ja tā ir piektā ep, tgd negribu skatīies, bet paldies par atbildi, tad es nemeklēju drāmu, es mēklu tuvību, emocijas :blush: nu vismaz manāgalvā tas moments, kad viņi bija divi vien liekas tāds super nice - iedomājies sevi tādā situācijā @_@ - nezināt vai jelkad satiksi cilvēci, vrb esat divi palikuši nomirt nevienam citam nezinot kaut kur kosmosā… , nē nu, vsm šikita no gaismas varēja pārtikt, pag… un nedabūtu radiāciju ;o - ttd es nejaucu notikumus animē?? :smiley:

Mani sadusmoja tā harem piegarša, jo es uzskatjīu, ka tā lieki patērē stāsta laiku :confused:

Harēm piegarša? Tur tā bija tik ļoti, ka to mazo sūdiņu nevarēja nemaz sagaršot :smiley:

Galvenā varoņa harēmā ir kawaii rozā tentakļi. That`s quality stuff. :D

1 Like

Šo es noskatījos dēļ fakta, ka nosaukums gandrīz saskan ar vienu Muse dziesmu ;D
Neko negaidiju, vnk meklēju kko not good, ar ko aizvietot brīvo laiku, bet biju patīkami pārsteigts.
3D animācija prasa laiku pierašanai, bet man 3D vairāk traucē tad, kad viņu miksē iekšā ar 2D, nevis tad, kad tas ir pure 3D.

Otro sezonu noskatījos 4 epizodes, jo es neko no tās sezonas nepabeidzu, dēļ tā ka nebija laika, bet ir plāns pabeigt.
Bija vienu brīdi nedaudz harēmiņš, bet nu to varēja pieciest more or less, galvenais lai viņš dabū to Gaunu, kas pēc Hoshino izskatās ;D

P.S. Kobayashi - Best Girl
P.S.S. where is Monster Girl tag?