Shinzo - teicama nostaļģija

Originally published at: https://d6.lv/t/shinzo-teicama-nostalgija/689

Tūkstoš gades sākumā iznāca maza un kūtra anime kura pēc sava izskata līdzinājās tā laika Pokemoniem, kā arī pēc kopējā stila atgādināja kārtējo asa sižeta mult-seriālu, kura mērķis ir mums ko pārdot. Taču patiesībā tas bija kas vairāk. TV / 32 ep / Shounen, Adventrue, Sci-FI Latvijas televīzijas ekrānos jeb TV3, Shinzo praktiski nonāca vienlaicīgi…

3 Likes

Video no daļas, par ievadu.

1 Like

Es atceros šito. Skatījos katru dienu līdz pēdējai sērijai. XD

2 Likes

Pašlaik On Hold, bet vasarā iesāku un tiku līdz 22 ep.
Super atmiņas. Ir prieks redzēt, ka vēl kādam šeit šī ir nostaļģija

Ak nē… es jau biju paspējusi aizmirst…
Man arī ir nostalģija, bet gandrīz pretējā formātā. Kad to vēl pa tv rādīja es biju aktīva heitere. Ideja interesanta, tēli interesanti, bet tad tā… Jakumo. Kā es viņu nevarēju ciest. Pat dakimakurai ar viņas attēlu būtu vairāk funkcionalitātes. Joprojām esmu saglabājusi izteiktu nepatiku pret to, ka ‘galvenās varones’ tiek tik padarītas tik ļoti nevajadzīgas.

Protams, to pa tv rādīja pirms simts gadiem, tādēļ manas atmiņas par detaļām var būt nepareizas (un vēl es vienā bridī kategoriski atteicos turpināt skatīties), bet damn Yakumo, they did you nasty :cry:

2 Likes

Atceros, ka šo biju redzējis, bet, lai arī cik piepūlētu atmiņu, maz kas cits prātīgs lec prātā. Daži miglaini varoņu tēli.