Shikabane Hime

#Shikabane Hime
jeb Corpse Princess

Žanri: action, horror.

Reizēm cilvēkiem nomirstot, tie atdzismt kā Shikabane. Ja meitenes noteiktā vecumā nomirst un kļūst par Shikabane, viņām tiek piedāvāta iespēja kļūt par Shikabane Hime. Katru Shikabane Hime asistē priesteris. Shikibane Hime galvenais uzdevums ir nogalināt 108 Shikabane un tad nokļūt paradīzē. Vai var nokļūt paradīzē tik vienkārši?

Shikabane Hime: Aka → Shikabane Hime: Kuro


https://myanimelist.net/anime/4581/Shikabane_Hime__Aka?q=shikabane
https://myanimelist.net/anime/5034/Shikabane_Hime__Kuro?q=shikabane

4 Likes

Sākumā šķietoši lēna un neprogresējoša anime pārvērtās par interesantu skatām-gabalu. Seriāls līdz ~5 epizodei tikpat kā stāv uz vietas, pēc tam aiziet jau vairāk action un uz pirmās sezonas beigām jau arī parādās kaut kas vairāk par vienkārši Shikabane nogalināšanu katrā epizodē.

Otrās sezonas beigas ir sava veida cliffhanger, diemžēl, no trešās sezonas ne smakas.

Seriālā ir daudz lietas, kas vienkārši ir jāpieņem. Ar UZI ir iespējams nogalināt Shikabane un patronas nekad nebeidzās. Jā, tādā garā.
Pēc tās ~5 epizodes, es iemīlējos šajā seriālā. Man patīk tā dizains, sižets, stāsts un openings.
Aizmirsu piebilst, ka balss aktieri man arī ļoti patika.

Nu izskstās un izklausās interesanti, bet 3 sez neesamība nedaudz sabiedēja. Netīk uzdurties interesantam un tad uzrauties negaidīti uz daudzpunkti…

Pēc nosaukumu šķita, ka esmu redzējis. Paskatoties uz attēliem tomēr konstatēju, ka neesmu.

Šo to skatījos vai beidzu skatīties, neatceros, bet ienāca prātā papētīt kaut ko no Horror žanra (laigan nemaz man šis un gore žanrs nesaista). Tad nu arī uzgāju šo un vēl “Tokyo Majin Gakuen Kenpucho”. Tad nu paķēru un sāku skatīt.

Reāli nekāds baigais biedējošais Horror tas nebija, nelikās ka vizuāli, ar stāstu un tēliem diži izceltos, bet bija labi. Bet tomēr, mani arī ātri vien šī anime aizrāva, lai cik nedaudz viduvēja tā liekas, tomēr tā ir aizraujoša un forša. Un gan šajā gan tajā “Tokyo Majin” bija pāris tik negaidīti dramatiski notikumi, pat bišk žēl palika par vienu otru tēlu :frowning:
Audio, mūzika bija ok. OP - vizuāli foršs un dziesma ar forša. ED - vizuāli … ehhh, man nepatika tas nelielais fanservis :expressionless: , bet dziesmas bija ok.
Eng Dub - jauki, nekas dižs, bet nekā slikta.
Beigas … njā … žēl ka tā, bet nu šī iekrīt pie tām, ka ehh, jāsamierinās, nepārdzīvoju baigi, ka ar beigām tā.

P.S. Ja tev vai kādam citam vēl aizrāva šī anime, tad es iesaku šo “Tokyo Majin Gakuen Kenpucho”. Tai arī ir 2 sezonas, arī supernatural horror, arī līdzīgi dramatiski momenti. Bet tai arī beigas ir uz cliffhanger :confused: … varbūt ne tik ļoti kā šai, bet tomēr, esat brīdināti.

Eh, palaidi garām vēl vienu foršu lietu šajā anime. Nepieredzējušus balss aktierus ierunājam lomas. :smiley: Nē, nopietni. Daži no viņiem bija ierakstījuši 1-2 support characterus un viss. Izklausās pavisam savādāk kā ierasts dzirdēt jap audio, kas man likās kā pluss. Sava veida odziņa jau tā bija.

Cik saprotu tad Tu runā par japāņu balss ierunātājiem … nū tas man neko īsti neizteiktu. Laigan man patika kā skan japāņu balsis Black Lagoon, Gangsta. un vēl pāris animēs, kas piedod tēliem savu raksturu, tomēr tas lielākoties neko man neizsaka, jo es jau japāniski neko nesaprotu ;D … njā sava veida odziņa, bet tai pašā laikā arī eng dub ir sava veida odziņa, laigan šeit tas bija vienkārši labs, bez odziņas :confused: