Shadows House 🥀

Nosaukums japāniski: シャドーハウス
Izlaišanas gads: 2021
Studija: CloverWorks
Epizodes: 13
Žanri: Slice of Life, Supernatural, Seinen

Apraksts: Bezsejas ēnu dižciltīgie dzīvo plašā savrupmājā, dzīvās lelles apkalpo ēnas un pavada lielāko daļu laika tīrot kvēpus kurus bezgalīgi rada viņu ēnu saimnieki.
Stāsts ir par jautro, smaidu pilno, dzīvo lelli Emilco, un viņas dzīvi kalpojot savai ēnu saimniecei Keitijai.

Anime officiālais saits → šeit

Manga

Nosaukums japāniski: シャドーハウス
Izlaišanas gads: 2018
Autors un mākslinieks: Soumatou
Žanri: Slice of Life, Supernatural, Seinen

Fuuuuu… who the fek is Emilico kāpēc nevarēja paturēt Emilyko kā ir mangā :D Ye… es zinu ka mainās tikai rakstība, bet tāpāt :D kā nekā Emilkyo ir vieglāk lasīt un saprast izrunu :D

Un arī kas tā par herņu pirmās epizodes pašā sākumā, šito visu mangā uzzina tikai uz beigām un ja kāds skatās anime no sākuma visi tie sākuma attēli pilnīgi neko neizsaka tikai nosit mistēriju. Jo mangā legit viss sākas no Emilyko skatu punkta un mēs zinam tik pat daudz cik viņa, kā arī anime vietām izskatās ka pārspīlē ar viņas uzvedību/emocijām? Es nez kā paskaidrot es pat tikka pārlasīju sākuma mangas nodaļas lai pārliecinātos XD

Kāpēcc anime nevarēja uztaisīt kaut vai precīzu indruction kopiju kā mangā es nez, animē nav tik traki, bet tas pats sākumu pirms oeninga bija pilnīgi lieks, un principā tas viss ir masīvs spoileris idk :/

Kā arī aizmirsu piebilst ka mangā visu laiku ir tāda drūma/mistiska noskaņa kas rodas no zīmēšanas stila, kamēr animē man tādas noskaņas īsti nav, jo viss izskatās pārāk tīrs idk kā to paskaidrot :D

1 Like

Kā arī man ļoti patīk op, vairāk dēļ visa stila un it kā detaļām un simbolikas? Jo es op un end jau esmu pārskatījusies pārāk daudz :D

Openings:

Endings:
kur dziesma jau stāv man playlistā :D

1 Like

Labi, ka nelasu Mangu, vismaz nevajadzēs kritizēt, ka kaut kas ne tā ka vajag uztaisīts :D
Sagaidīšu visas sērijas, tad noskatīšos.

1 Like

Noskatījos visu anime un pēc pēdējām 3 epizodēm var secināt ka otrās sezonas nebūs :D un arī wtf es neatceros neko tādu mangā, smied pēc promised neverland pēdējās epizodes kad mangas spoileri ir parādīti pēdējā epizodē :D

Būs otra sezona

Bet es vēl neesmu noskatījies pirmo.

Man diezgan ļoti patika šī anime (izņemot pēdējās sērijas kas bija anime oriģināls), vienā dienā noskatījos. Kkad manga jāizlasa, bet laikam pagaidīšu kad stāsts pilnībā beigsies, citādi būs kā ar promised neverland (vai vēl pāris anime ar vairākām sezonām), kur vienā brīdī stāstu aizmirsu.

Lel a pirmo sezonu nevarēja nobeigt kā ievadu otrajai sezonai :D

Noskatījos, interesants Anime, noteikti gaidīšu otru sezonu.

Gribi teikt, ka pēdējo sēriju notikumi nemaz nebija Mangā?

cik lasīju MAL un pārskrēju pāri mangā tai vietai, jā. Nu, tas kidnapping plots vismaz. Kkas jau tur bija no mangas.

pēdējās 3 epizodes ir anime origināls

2 Likes

Noskatījos otro sezonu un ir labs, nekas nav ievilkts garumā un sasteigts, un nav arī oriģinālo epizodu :D
Tagad gribas uzreiz trešo sezonu, cerams ka būs :D

1 Like

Es arī ceru būs, pēc pēdējās sērijas gribas skatīties tālāk

Vai ne? 12. sērijas beigās gribējās slēgt nākamo epizodi :D

1 Like