Serial Experiments Lain


Nosaukums japāniski: シリアルエクスペリメンツレイン
Epizodes: 13
Izlaišanas gads: 1998
Žanri: Dementia, Drama, Mystery, Psychological, Sci-Fi, Supernatural

Apraksts: Lain Iwakura ir parasta meitene, gandrīz bez pieredzes kā lietot datorus. Taču pēkšņi klasesbiedres pašnāvība, un citi dīvaini atgadījumi, darbojas kopā, lai ierautu Lain Wired (vadu) pasaulē…

https://myanimelist.net/anime/339/Serial_Experiments_Lain

Its deep… and this guy is creepy af :D

5 Likes

Lielāka heromānija nekad diez vai būs. Paši autori atdzina, ka loģiska pamata šim visam nav, un viņi vien gribēja redzēt cilvēku reakciju, kura ļoti viņus pārsteidza.

Lai vai kā es censtos. Neinteresanti. I pat labākais opening, ko esmu dzirdejis neglabj situaciju.

Pirms pāris nedēļām noskatījos … pfff, es pat nezinu, ko teikt. It kā beigās sapratu, bet ceļš līdz beigām bija ļoti ļoti garlaicīgs :confused: … šajā animē īsti nesaskatu neko ļoti īpašu un baigi foršu kā daudzi citi to saskata :confused:

Laikam būšu tādās pašās domās kā pārējie, ļoti aizraujošs šis seriāls nebija, taču nevaru noliegt tā unikalitāti. Specifisks darbs, bet ne slikts.

Stāsts par parastu skolnieci, kura vienu dien atklājas priekš sevis PC modingu un viņas dzīve vairs nekad nebija tāda pati kā iepriekš. :smiley:

Es gan darbu noskatījos ar baudu. Vispār esmu liela “a e s t h e t i c” stila fane, un šeit bija iekļauts gandrīz viss, kas tam raksturīgs - 90to datortehnoloģijas, vientulīgas ēkas un elektrolīnijas, arī rozīgi zilganā krāsu gamma. Lielākoties sēdēju un siekalojos :smiley:
Stāsts bija lēns, vairāk uzsvēra uz simboliku (kuru es īsti līdz galam nesapratu… :sweat_smile:). Bet tas man īsti netraucēja, jo vairāk pievērsos darba atmosfēriskajai pusei.
Bet tā “present day, present time” daļa katras epizodes sākumā man lika justies neomulīgi… :grin: