Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai

Nolēmu tādu īsu apskatu izveidot.
93586l
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai(Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai) šīs sezonas pārsteigums priekš manis. Pirms iziešanas pats nosaukums un synopsis saitos, kas apskata, kas izies next seasonās. Man likās, ka būs kkas ecchi līdzīgs. Bet pirmās 5 episodes mani nenormāli pārsteidza. Pirmkārt vispār pat tuvu nav par ko es domāju, otrkārt ļoti līdzīgs Bakemonogatari, kas man patika.
Žandrs- Comedy, Romance, School, Supernatural
Apskats- 11. klases skolnieks Sakuta Azusagawa satiek dažas meitenes, kam ir pubertitātes sindroms(Izraisās no citu cilvēku viedokļiem par tevi un izvedības pret tevi internetā vai publikā, un tāds parādās pusaudžu gados). Sākās viss ar to, ka viņš bibliotēkā satiek bunny girl, kas izrādās, ka ir Mai Sakurajima, kas ir 12. klases skolniece tajā pašā skolā, kā arī bijušā populāra aktrise, viņa saskārās ar to, ka daudzi cilvēki pārstāja viņu redzēt, un uzzinot to viņš sāk meģināt viņai palīdzēt, jo pats bija saskāries ar pubertitātes sindromu.

MAL Link

Vēl tikai 5 sērijas ir izgājušas. Bet ja spriest pēc izgājušām ir ļoti patīkama atmosfēra, interesanti notikumi katrā sērijā, piem., 5 sērija pilnībā parādija MC jeb Sakutu, kā ļoti foršu characteru, uz Mai arī patīkami skatīties ļoti interesants characters. Varu vēl piebilst, ka animācija ir arī patīkama un mūzika normāla, bet es īsti uz to neskatos, man vairāk storijs ieinteresēja. Ļoti ceru , ka neaizies greizi un turpinās iet tajā ritmā, kādā iet tagad.

3 Likes

Daudzi sauc par monogatari un oregairu copycat, personigi man patik, monogatari fani var but diezgan vēzīgi.

1 Like

Sākumā nodropoju pie pirmajām piecām minūtēm.
bet tad darba kolēģis ieteica pamēģināt, nu… tagad es viņu gaidu xD

1 Like

Titul bilde, apraksts likās tāds aizdomīgs, kas līdz šim atturēja skatīties :smiley:
Bet iesāku skatīties, pirmās divas epizodes jau ļoti ieinteresēja :sugoi:

1 Like

Filma man arī patika.

Kaut kā negaidīju, ka būs turpinājums. Noteikti gaidīšu un kad būs noskatīšos.

+/- kko turpināt varēja, takā nav brīnums ka būs