"Scythe: The Rise of Fenris" saspēle

Visi?

Es ar @H_Hercogs

Uzgaidat vēl 5 min. Man vajag pabeigt uzkopt :sweat_smile:

Es ar drīzumā būšu klāt

@Onii_chan, esmu aizķēries Centrā nez vai pagūšu. Ja nu kas, sākat spēli.

Nu gan mums, pieciem cilvēkiem, izdevās izspēlēt pirmo epizodi 30 min laikā pēc 3h Expeditions :smiley:.
@Menestrels neuztraucies, spēle paredz iespēju pieslēgt papildus spēlētājus, tāpēc gan jau ka nākamreiz paveiksies un noziedznieki neskraidīs pa Rīgu.

4 Likes

Bildītes no šīvakar saspēles


4 Likes

Es ceru ka @5umm3r un @xHorrorGirlx līdz mājām tika bez saskriešanās ar visādiem noziedziniekiem

2 Likes

Nākošreiz drošībai nepametīšu Iļģuciemu. :D No pozitīvās puses, es sevi vakar varēju izklaidēt ar sastrēguma komentāriem Waze.

Ja tu brauci ar īres auto, vai stipri daudz bija jāmaksā par ilgo stāvēšanu?

Nebraucu ar nomas mašīnu, taču pat ja brauktu, būtu nepatīkami, taču ne traģiski. Visām lielajām nomas aplikācijām ir fiksēta stundas maksa, kas ir 10 EUR robežās. Domāju tur iestrēgstot es būtu pa virsu samaksājis kādus 7 EUR vai arī, aptverot cik slikti viss ir, būtu vēl paspējis kaut kur nomest mašīnu pirms tilta.

Next event? :eyes:

Balsošana tiks izveidota jau šodien.

2.&3.epizožu saspēļu datuma balsošana
  • 03.08 (19:00)
  • 04.08 (19:00)
  • 05.08 (19:00)
  • 06.08 (19:00)
  • 07.08 (19:00)

0 voters

@Menestrels @H_Hercogs @xHorrorGirlx @5umm3r

7tajā datumā atgriežos no Igaunijas…bet nez vai būs enerģija saspēlei, jo SummerSound + Depeche Mode koncis…būšu diezgan ded :D

Tieku septītajā datumā, trešais datums ir “gan jau tieku, bet gribu septīto”. :D Pārējie datumi man ir no go.

Es rīt un parīt kolkā so…

Tev pietiks spēka :sunglasses:

Pašlaik neizskatās ka kāds no piedāvātajiem datumiem derētu mums visiem.

Šī nedēļaa nogale ir tāda crazy. Jāmērķē uz nākamo nedēļu :sweat_smile: