Scott Pilgrim: Takes Off - Foršs seriāls jauniem pieaugušajiem

Sveiki!

Nu ko, ilgi gaidītais Scott Pilgrim seriāls ir iznācis tieši pirms Latvijas Dzimšanas dienas!

Par šo seriālu brīdināju visus jau diezgan laicīgi! Par seriālu var lasīt manā iepriekšējā rakstā:

Noskatījos visas epizodes un nu…esmu ļoti apjukusi. Sākšu ar sliktāko un lēnām došos uz labākajām daļām.

Balsis
Ak vai…šitas bija mazliet bēdīgi. Es saprotu, ka balss aktieri bija orģinālie no filmas, un tas bija viens no haipiem, bet šeit pierādījās ka labi aktieri nav tas pats kas labi balss aktieri. Balss tembri galīgi nesagāja ar varoņu reakcijām un varēja dzirdēt, ka aktieriem nav vispār nekādas pieredzes animācijā. Šāda tipa animācijām vajadzēja balsis no anime, nevis no amerikāņu seriāliem…Balsis bija monotonas un neskaidras. Kriss Evans un Aubrija Plaza bija vienīgie, kas tiešām mācēja pielāgoties animācijai.

Stāsts
Bija ok. Man pietrūka paša Skota stāstā. Visi varoņi ir jautri un stāsts nebija garlaicīgs, bet man vairāk gribējās stāstā pašu Skotu, jo tomēr viņa vārds ir seriāla nosaukumā. Tajā ziņā treileris bija ļoooti maldinoš ieliekot Skotu katrā otrajā kadrā
Bet tomēr, stāsts nepameta šīs pasaules haotisko loģiku, kas bija lieliska izvēle. Ne visiem šāds haoss patiks, but deam, es viņu izbaudīju kā vienu lielu LSD tripu :D

Animācija
Animatori ir ļoti labi pastrādājuši. Krāsas, cīņas, dizaini - viss bija saskaņots. Bišku pietrūka vairāk detailed animācijas visā seriālā. Pēdējā cīņa bija latiņš, kuram vajadzēja būt uzsistam arī visas iepriekšējās cīņās.

Mūzika
Brooo…punkish, 2000s hipster alternative vibes…hell ye! Mūzikas izvēle bija lieliska un pieskaņota seriālam.

Mans vispārējais vērtējums - 6/10
Varēja būt daudz labāk, bet stāsts un balsis visu izsita no sliedēm…

3 Likes

parādījās 9anime, un nolēmu iemest aci.
Stils: vienkārši māksla, cheffs kiss
Ritms: labs, varbūt pāris elementi izvilkti garumā
Tēli: man nesaprotami, gan jau būs pēc tam jāizlasa novele.

komentārs: izsaku līdzjūtību matiem un to veselībai.

1 Like

Mēģināju sākt, baigi grūti iet. Stils liekas foršs, līdz runa aiziet par ciņu ainām. Kaut kāda iemesla pēc man cīņu ainas šķiet nežēlīgi neinteresantas un neizteiksmīgas. :upside_down_face:

epizode 5, pirmā puse, 24 karātu zelts .

1 Like

:+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2:

Eeeeeeu. Kaut kā biju palaidis garām. Super, būs ko paskatīties :sunglasses: