School Days too good for you

Kārtējais ilgi gaidītais review no manis(Īstenība neviens tos negaida, but still).
SPOILER ALERT Jūs nepavilksiet tik labu darbu, lai to skatīt.

School Days(Aired 2007)
86373
Žandrs- Drama, Romance, Harem, School

Plot- Samērā easy, puisis stalko meiteni vilcienā visu laiku, jo viņam viņa patīk, un tad cita meitene nolemj palīdzēt viņam iegūt savus patikas objektu (Gives 0 fucks that he called girl an object )

My opinion- Uhhhhhhhhhhh, autors pacentās šajā darbā. Tev ir pirmās 6 episodes, kas ir fucking boring af, romance stuff utt., un tad itkā autors pēc 6 episodes nokrita no 9 stāva ar galvu uz leju, idzīvoja un pirmais ko pateica slimnīcā pēc atmodas: “Ok, es gribu, lai MC paņem dupsī visas meitenes, ko var”. Līdz tam fuckedupness, kas notika otrajā šova pusē, es vairākas reizes atmetu darbu uz kādu laiku, bet es esmu glad, ka es tomēr saņēmos un beigās noskatījos visu līdz galam, tas tik vien bija ride, kas mani nenormāli satisfied beigās, dēļ viena notikuma Xd. Ja nemaldos esmu jau 2x rewatchojis šo trash, but can’t get enough of it, it’s so good, even pirmās 6 episodes pēc pirmā rewatcha jau likās amazing. Priekš manis šis ir tas īpašais soo bad, that it end up being good. BTW Not gonna lie, opening is a banger.

MAL-

Actually really good video(Gigguk School Days review)

Would I recommend it- Hell yes, it’s just a really good school, romance anime(definetly time worthly). It’s like Mona Lisa of anime.

Really funny joke at the end- Atleast Makoto used every chance he got, before shit went down, am I right guys?

1 Like

Anime bija peace of shit, kura nevarēja izdomāt pie kura storyline pieturēties. Spēlē, gan hentai daļa nav cenzēta gan visam ir milzīgs stāsts apakšā.

P.S. Tas ir fully animēts un ierunāts Henatai Visual Novel un daudz anime kadri ir pa lēto izgriezti no oriģināldarba.

i was sarcastic when I wrote it, it’s just my Guilty Pleasure and I know that this anime is trash af.

Tomēr iesaku iziet spēli. Nebija neviena zara, kurā čalis uzvedās kā pēdējais pāķis un drāza visu, kas kustās. Realitātē, visi varoņi (Kotonoha arī) ir pilnībā savādāki, nekā parādīti. :D Vienā brīdī animē, vispār meitenes, kuras čali knapi pazīst atnāk pie viņa, jo viņš jau visu klasi izmīlējis bija un viņas vienīgās palika bez uzmanības. Tāds debīlisms multenes autoram. :D

2 Likes

Es visu laiku gribu sanemties un sakt lasit VN

Viņu nevajag pat lasīt. Viņa ir animēta un ierunāta, kā std::anime :D

Most MVP anime ever…
Nezinu vai 4to reizi skatišos, bet man patika, un viss ir kā autors teica !!! :D

1 Like

True true. Its soo trash, but at the same time I love it so much xd

Ne ne nu taka visual novel, anime jau ir tikai adaptacija, tapec man nepatik casuals. Ka narrative VN atskiras, un iespejams VN ir 10/10 kamer adaptacija (kadas tas medz but) ir abaidosi briesmigas + loti daudz VN ir ari ierunati

Nu, gan School Days VN, gan Summer Days VN tiešām ir fully animēts un ierunāts. Tu viņu vienkārši neatradīsi citā variantā.
Pirmais akts. Tur nav nozarojumu un izvēles ir visai vienkāršas, ta ka tas nav spoiler.

3 minutes un atradu, es iepostot inku bet nezinu vai torentus te drikst postot, respektivi var atrast.

Pašu failu diezvai sanāks, bet par linku uz torrent pagaidām nevienu nav dauzijis misje Daniels.