Sapnis vai Realitāte? Izvēlies savu sapņu tableti

#Sveiki, te nu atkal es jautrais Sitariņš!
Tātad, nosacījumi vienkārši, norādi krāsu un iemeslu, un redzamos plusus un mīnusus izvēlētajam seriālam vai varonim!

1 Like

Visticamākais izvēlētos Zilo, ar domu ka viņa spējas nāktu līdzi uz manu realitāti, un viņš varītu viņas nodot man, jo es ņemtu Galveno varoni no Teen Wolf ar cerību ka viņš varētu mani arī pārvērst vilkatī!

1 Like

Sarkano, cuz nekas nemainītos. Mana fav fic ir Daily School Life ar nedaudz mistikas.

2 Likes

Sarkano.
xoxoxo

2 Likes

sarkana
Si pasaule ir parak gairlaiciga …plus mani vnk pievelk viktoriesu laikments so…im out of here :D

2 Likes

Tieši manas domas.

3 Likes

Sarkano, kiber-panka dēļ.

2 Likes

Protams, ka sarkano!

Būt pasaulē, kura maina krāsas pēc kopējā noskaņojuma, un kurā vienmēr notiek kaut kas pagalam dīvains būtu jautri :smiley:. Diezin vai es dabūtu standu, bet arī tas nebūtu slikti :heart_eyes:.

3 Likes

100% sarkano the Accel world is for me :slight_smile:

2 Likes

Sarkanā.

Zinu ka a bit awkward, bet gribētos uz Avatar the last airbender pasauli… domāju Aanga laiku :wink:

Tā teikt, bērnības sapnis :smiley:

4 Likes

Principā, ja izskatīt vairums anime franšīzu un viņu pasaules - Avatara pasaule ir pati loģiskākā un saprotamākā, maksimums būtu jāpierod pie dāžādiem gariem. Nu un vietējiem nacistu puišiem un nervozēt, ja tev būtu dabas dots talants. Gan mifaloģija, kultūra, cilvēki - daudz detalizēti mirkļi, ka pat gribas tur būt un iepazīt to visu.

Taču ir vēlviens variants - aizceļot pie Avatara, iedot šamejam sarkano tableti un beigās dabūt šo: vai vismaz kādu no viņiem, bugagaga

True :smiley: bet es nez… man traki gribetos par water-bender. Kaut vai nevis cīņai bet pašai savā nodabā praktizēt pa kluso. Tā teikt sporta pēc ^ ^

1 Like

Es gribētu Fire bending

Air bending :smiley:

1 Like

Tu jau tagad esi ar galvu mākoņos :grin:

1 Like

Re… es esmu perfeka priekš šī elementa :smiley:

1 Like

Earth benderis

Water bending šķiet visspēcīgākais, izvēlētos to. Dziedināšana + blood bending ir pat pārāk spēcīgs combo :grin:

1 Like

Well true, bet tbh ūdens vienmēr ir bijusi mana stihija. Ne velti 13 gadus biju peldētāja :smiley:
Arī vienmēr ir paticis plūst pa straumi un ļauties pārmaiņām, arī emocionāli. Visa tā filozofija man ir ļoti tuva.

Earth bending. Toph Beifong was the coolest.

From earth we rise and in earth we lay at the end.

1 Like