Samazini parūkas spīdumu!~

Heyya!~

Nolēmu padalīties jums ar savu mazo eksperamentu.
Es balstījos uz šo tutorial > [ link ]

Tātad. Kad es staigāju pa Tiger un ieraudzīju šo 2€ vērto parūku - es nevarēju to nenopirkt. Es vienmēr esmu gribējusi tādu mazo parūku, kuru es varu veikt dažādus mēģinājumus utt. :)

  • Parūka ar apgaismojumu.

Kā jau es biju gaidījusi. Parūka ir ļoti spīdīga, kas mūsu gadījumā ir pozitīvi. Jo spīdīgāka parūka, jo superīgāk varēs redzēt šīs grandiozās pārmaiņas! Ķemmējot parūku bija novērojama strauja matu krišana. Kā arī šī ir ļoti plāna parūka. Ir iespējams ievērot parūkas pamatu, kas nav īpaši labi, bet normāli priekš šīs parūkas cenas un attiecīgās kvalitātes.

  • Parūka dienas apgaismojumā

Pavisam smieklīga bildīte, jo man tieši bija uzvilkts spīdīgs džemperis un es izskatos pēc disko meitenes. Acīmredzami parūkas frizūra ne tik ļoti piestāv man. Taču pievēršot uzmanību pašai parūkai, varu teikt, ka dienas apgaismojumā tā ir spīdīga, bet ne tik ļoti kā pie lampas apgaismojuma.

Sākam ekspermentu! :)
Kā telpu iesaku pašlaik darboties vannasistabā. Brīdinu, ka iespējams telpa smaržos pēc mīkstinātāja.
Paņēmu spaini, bet der jebkāda liela bļoda, kurā var ieliet pietiekami daudz ūdeni lai ieliktu mērcēties parūku un var iespējams liet tur mīkstinātāju. Šajā spainī es ieliku 1,5 cup (parasti liek 1cup, bet es pielēju vairāk, jo mana parūka ir gara) šī Lenor mīkstinātāja (manuprāt, var izmantot dažādas firmas veļas mīkstinātājus). Pēc tam spainī ielēju mērenu ūdeni. Izgriežu otrādi parūku un lieku to iekšā mērcēties. Es pēc tam pielēju vēl nedaudz vairāk ūdeni, lai parūka vairāk “peldētu”. Pie tam ūdens ar laiku izgaro tā kā ir nepieciešama neliela ūdens rezerve ^^

Spainis un telpa nereāli smaržo pēc mīkstinātāja tāpēc iesaku pārietot uz telpu kuru ir vismazāk žēl. :D
Es pārliku uz priekšnamu. Uzmaniet to no dzīvnieciņiem un bērniem. Pieliku arī zīmīti kurā kā sev atgādinājumu pieliku datumu.

Parūkai ir jāmērcas 5 dienas, taču es savas atmiņas dēļ izvilku ārā sestajā dienā :D
Varu teikt, ka pēdējā dienā ir ne pārāk patīkams skats, jo ir redzamas mīkstinātāja nogulsnes. Iespējams pa nedēļu varbūt to ūdeni ir jāsakustina (???) lai nerastos kas tāds, bet es to nedarīju. Varbūt problēma bija arī tāda, ka koridorā bija diezgan vēss (???)
Anyways… es pārvietojos atpakaļ uz vannasistabu.
Image result for confused taiga gif

Šis punkts bija ar diezgan lielu improvizāciju, jo es īsti nezināju ko un kā man darīt. Pēc idejas es izņēmu parūku, bet tā bija diezgan ziepjaina tāpēc es to skaloju. Pēc tam susināju dvielī un arī uz parūkas uzliku dvieli.
Izlēju veco spaiņa ūdeni & izmazgāju.

Pēc tam es novietoju to vannas istabā uz manekena galvas vienkārši žūstot. (ja jums nav manekena galvas I believe, jūs variet parūku novietot uz statīva vai burkas vai jebkā cita, kur tā stāvētu normāli :sweat_smile: ). Es neko nedarīju kādas 4 dienas, jo tās paskats izskatījās bezcerīgs un diezgan šausmīgs. Man šķita, ka nekas nebūs mainījies. Pēc tam es saņēmos un pārnesu uz istabu. Izķemmēju un mani jau pārsteidza jau iegūtais rezultāts. Biju kaut kur izlasījusi, ka var parūku sapūst ar sauso šampūnu (es aizmirsu nofotogrāfēt, bet es izmantoju Syoss dry shampoo.Pirms iepūšanas to sakrata un uzreiz izķemmē. Dīvainā kārtā - parūka pat izskatījās pat labāk pēc sausā šampūna lietošanas… tā kā iesaku arī to pielietot. :)

Welp! Taču ķemmējot notika negadījums! :laughing: trust me - es biju diezgan saudzīga pret parūku. Iespējams iemesls bija šī parūkas kvalitāte. Bet es piešuvu atpakaļ tā kā viss ok :sweat_smile: :thumbsup:

Rezultāti & Salīdzinājumi:

  • Apgaismojumā

  • Dienas gaismā

Rezultāti ir labāki nekā es biju iedomājusies. Parūkas spīdums ir ļoti mazinājies un izskatās dienas gaismā kā matēta. Superīgi izskatās kad atrodas krēslas/vēsos toņos. Man arī ir tagad ērtāk parūku ķemmēt, bet vēl joprojām ir esošās problēmas, ka mati diezgan ātri krīt ārā ķemmējot un ka tā ir diezgan plāna.
Lai gan var atrast kur to izmantot kosplejā… iespējams kādos kur ir jāizmanto cepure, lai neredzētu parūkas “pamatu”.

Kā ietiekumu iesaku iespējams pakustināt parūku pa nedēļu, kamēr tā mērcējas, lai nerastos nogulsnes, kā arī izvēlēties varbūt siltāku telpu, ja ir iespējams.


Ja ir kādi jautājumi vai ieteikumi - droši rakstiet komentāros! :sparkles:

16 Likes

Ja man būtu parūka, tagad es viennozīmīgi zinātu, kā atbrīvoties no tās spīduma.

3 Likes

Kopš šī pousta viņi ir pārmainījuši cenu uz 4€, ja kas. :laughing:

2 Likes

Man ir tikai laiks 12 stundas lai dabūtu šādu efektu :smiling_face_with_tear: Cerams, ka izdosies…

1 Like

Tu to vari, mēs tev ticam!

Bet nu ja neizdosies, būs parūka atstarotājs XD

1 Like

MAn pietiek uz nakti atstāt un mazliet ar bērna pūderi pēc tam apstrādāt…tā kā chill… visu dabūsim gatavu tev

1 Like

We are trying our best! Bet izskatās, ka mīkstinātājs strādāja :heart_eyes:
@xHorrorGirlx mučas grasias!!

6 Likes

Neaizmirsti nolikt lāpstu atpakaļ šķūnītī pēc tik vecu postu izrakšanas
istockphoto-118366191-612x612

2 Likes

Tak spoktobris, jāceļ augšā mirušie topiki

6 Likes

SOOOO COOOOL :fire::fire::fire:

5 Likes

It kā pa šiem gadiem parūku spīduma noņemšanā būtu notikusi kāda revolūcija. :D

3 Likes

Akkkkkkk tik milzīgs prieks, ka šis posts palīdzēja!!! :heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat:

2 Likes