Salaspils privātā Zoo apmeklējums 30.04

Ja Tev gribas svaigu gaisu, pastaigu jautrā kompānijā, tad piedāvāju apmeklēt privāto Zoo Salaspilī “Zoo Rezidence” 30.aprīlī kopā ar mani un vēl dažiem! :kawaii_potato:

Par pašu Zoo Rezidenci, viņiem ir sagaidītājs ēzelītis, jeb pareizāk teikt ēzelīte, kas pēc citu teiktā ir labi paēdusi un korpulenta ;D tad viņiem ir ķenguri (very cute), alpakas (also cute), zirgi (cute), dažādi putni (cute too), tai skaitā pāvi (cute), brieži (cute as well) un citi feini zvēri (cute fosho).
Te būs bildes no viņu mājas lapas: https://zoorezidence.lv/

Ja ir interese, tad
Izbrauksim: 30.aprīlī
Transports: Var ar 18.autobusu līdz gala pieturai Dārziņi
Cikos: autobuss no Abrenes ielas iziet 14:32 vai 15:30 un Zoo Rezidencē plānojamies būt ap 16:20.
Ieejas biļete: 6 EUR

Kurš gribētu?

  • Yaas, gribu un būšu
  • Nebūšu, varbūt citreiz
0 voters
4 Likes

Es tā jūtu, ka rīkot komūnas saietu sestdien būtu drusku pašnāvība, jo te vismaz divas personas dodas uz mini zoo. :D

tieši otrādāk ;D zoo ir vaļā līdz 19:00 un arī piektdien tu teici, ka ātrāk par 19:00 nemaz netiec. vai nu mums būs wild divdiennieks (piektdien tiekamies forma ballē un sestdien maucam uz zoo) vai arī sestdien maucam uz zoo un tad pēc tam noslēdzam ar foruma post-covid sanāksmi ;D it’s a win win either way :nice:

3 Likes

Sounds good to me, Abrenes iela tepat blakus, tikai vot no Dārziņiem līdz tam zoodārzam gan ir gabaliņš, tur ar kājām stabili 20-30 minūtes vēl. Es zinu, jo man vienam čomam tur ir vasarnīca tieši tajā rajonā, kur piebrauc tas 18. autobuss, un mēs esam gājuši līdz dambim.

Tikai tu esi nepareizi pierakstījusi autobusa atiešanas laiku:
https://www.rigassatiksme.lv/?module=content&do=edit_object&object_id=3810
Brīvdienās 15:26, nevis 15:30, mazums kāds nokavēs.

Edit: hmmmmmmmmmm, jocīgi, viņu pašu mājaslapā dažāda info: https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/18/a-b/7749c/11
Velns viņ zin, es drošības pēc labāk būšu agrāk pieturā.

ja? pēc kartes izskatījās, ka jākāpj galapunktā ārā un basically turpat vien ir.
but we will see, pastaigāties ir veselīgi ;D

Tu ko, Dārziņu pietura ir šeit:
image
bet zoodārzs ir šeit:
image

Vispār labāk ir izkāpt labu laiku pirms gala pieturas Jāņogu ielā, tad būs scēniskāks maršruts ar kājām ejams un nebūs jāiet tas gabals atpakaļ:
image
aptuveni šitā. Google neļauj nogriezt kājēju maršrutiem shortcuts, bet no tā punkta uz Doles var pa taisno iet augšā uz HES, tur nav jāiet tāds līkums uz augšu.

P.S. savus maršrutus var zīmēt šeit: https://www.google.com/maps/d/u/0

Ja godīgi, es pat ieteiktu labāk par vismaz pusstundu agrāk izbraukt, jo izbraucot 15:30, Jāņogu ielā mēs nonākam 16:13, un tad rēķini vēl stabili pusstundu līdz zoodārzam., tātad ~16:45 esam tur, tad vēl jāizstaigā pats zoodārzs, tad jāatnāk atpakaļ līdz autobusa pieturai, vēl jātrāpa uz autobusu atpakaļceļā, kamēr atbrausim atpakaļ, kamēr aiziesim (bet laikam drīzāk ar taksi aizbrauksim) līdz Unicon Cafe, tur jau būs pāri 19:00 imo.

Ar pakaļu jūtu, braucot ar jums, es nebūšu atpakaļ uz mītiņu.

@Maass @xHorrorGirlx @jurchiks @Menestrels ir variants, ka pamainām izbraukšanas laiku.
Viens iepriekšējais 18.autobuss no Abrenes ielas iziet 14:32, tad būtu tur ap 15:20.
Tad pietiktu laika gan aizstaigāt līdz un izstaigāt Zoo, kā arī laicīgi atpakaļ.
Autobuss back to Riga Centre - 18:14.

1 Like

Ja esam max 5 braucēji, tad man piedāvājums braukt ar mašīnu 16:00, izbraukšana no Sadovņikova 45 (netālu no centra). @xHorrorGirlx varētu pa ceļam paķert. Ko sakāt?

2 Likes

Tu sāc padarīt šo piedāvājumu saldāku.

1 Like

me likey very much, tad braucam ar mašīnu un aizmirstam autobusu! :nice:

O, tepat kaimiņos! Me 37.

Sis variants izklausas loti labi xD

Maza Rīga.

1 Like

Njaaa…es sita atbraucu uz Rigu ceredama nesatikt savu galu un tad katrs otrs uzradijas no manas pilsetas …fml xD

1 Like

Daamn, tiešām maza Rīga :joy::ok_hand:

Okee ta izskatās, ka tiekamies sestdien uz 4iem :call_me_hand:

1 Like

Nez kādam interesē bildes no zoo? Ja jā, tad varu rīt iemest, ja būs kādas sakarīgas.

Jāiemet laikam galvenā zoo zvaigzne ;D

4 Likes