SAKUGAN: bērns + pieaugušais = pilnīgs bērnudārzs?

SAKUGAN: anime par dinamisku tēva-slaista un meitas-egocentristes-ģenijes duo ceļojumu nosacīti unikāli uzbūvētā pasaulē.

Žanri: mecha, advemture, comedy

Animācija 7.5/10
Seriālu iesāku skatītie tīri aiz neko darīt, un pirmās minūtes ļoti manu uzmanību ar ļoti dinamisku vajāšanas ainu, kas deva mazliet mānīgu kontekstu, pieļauju ka tīri intrigas radīšanai. Stils ir salīdzinoši vienkāršs, Galvena varone mazliet atgādina MC no Youjo Senki. Protams vietām ir ievērojama datorgrafikas animācija, kas jau kļuvusi par standarta parādību. Kaut gan serālā pārejas no 2d un 3D ir krasas, tās nepārklājās savā strarpā, padarot pārejas nemanāmas… ahem… Ex Machina
Diemžēl kvalitāte, vai vismaz sniegums, ko redzēju seriāla sākumā atkārtots nav, līdz ar to varētu minēt, ka viņi paši pacēla savu latiņu par augstu savam labumam.

Audio: 9/10
Seriālā ir viduvējs daudzums dialoga, kurš šķiet telpiski dabisks, un saku to no pieredzes tāpēc ka tēliem atrdodoties tuvumā tehnoloģijām radās iespaids, ka pats atrodos ražošanas cehos (bit of mindfuck).
Dažādas ainas pavadīja pavecāk skanējuma Hip-hop mūzika, kas manuprāt šķita ļoti piemērota, īpaši straujas gaitas ainām, kā arī seriāls nebija piesātināts ar dažādiem skaņu efektiem, kas parasti ir raksturīgi comedy un slice-of-life žanriem.

Rakstījums (writing): 7/10*
Šeit esmu atstāts ar dalītām domām. Saturs ir pilns ar unikālām idejām, īpaši pasaules uzbūvi un personāžiem, bet šķiet, ka šie personāži ir tik ļoti unikāl, ka autoriem ir grūtības veidot dialogu. Daudzas sarunas un to gaita šķiet nedabiski, bet to varētu vainot uz stresu, vai pārspīlēto galvenā duo dinamiku.
Kopējo bildi vēl nav bijis iespējas izveidot, bet pamazām tiek atklāti jauni punkti, un cerams tuvā nāktonē būs iespējams viņus visus savienot, bet pagaidām ir sajūta ka jālec cauri dažnezdažadām mentālām cilpām lai nonāktu pie lielās bildes.
Protams: plot armor ir ieņemis mīkstās mantiņas formu.

Also Kaiju mehānika ir +

image

p.s. tkai man viņu robots atgādina Bomb it 3?

3 Likes

Šim veiksmīgi esmu pagājis garām. No malas 3D robotu un mošķu cīņas neizskatījās gana saistošas. Tava atsauce tam dod stabilu 7. Tas vedina uz domu - skatīties var, bet nekas īpašs. Ir vērts mēģināt skatīties?

Pieņemu izskata ziņā. Vai tomēr raksturā?

Lielākotes atgādina tēla vizuālās astētikas ziņa ieskaitot grimmases.

Skatīšanās vērtība seriālam ir kā fillera arkai, daudz nav, bet kaut kādā veidā tas piesaista.

Ja runa ir tīri par animācijas novērtēšanu tad ir vērts aplūkot ainu pašā sākumā.

Bez grimasēm nebūtu tas.