Rosisanas uz secret santa :)

ka jau ieprieks mineju vriskai ja gribetaju ir varam izveidot treso grupu kas ir gan gan …cakars bus savakt galus pec tam bet hey ja cilveki pec tam ir priecigi par rezultatiem kipa davanam tad kapec gan ne :smiley: :smiley:

1 Like

es nezinu. vienkārši zinu, ka tāda ir opcija. neesmu lasījusi info par to :sweat_smile:

esmu dzirdējusi, ka nav tik traki, bet neesmu nekad vēl izmanojusi tāpēc grūti man teikt :smiley:


it ka jau nav tik traki cik domaju bet skatos ka te vairak piekriteju uz omnivas pakomatu

hmm palasiju neta it ka visu var registret e-vide kas ir seit
https://www.omniva.lv/privats/sutijums/sutijumu_sutisana_latvijas_robezas
un pec tam tik pakomata jaiebaz ta paka un jaapmaksa

1 Like

tada ziņā omniva varētu būt mazāks čakars.

Lai iedod sava kaķa adresi :smiley:

hahaah tad jau iznak ka es kakim sutu to davanu nevis pasam cilvekam…galu gala sanems gada krajumus ar sauso baribu xD

Interesanta ideja!

Šim ir jābūt visai striktam pasākumam. Ar stingri noteiktiem laika rāmjiem, lai visi dalībnieki droši saņemtu dāvanas. Es personīgi izveidotu balsošanu par to vai tas notiks digitāli vai arī fiziski un tādā veidā izvēlēto publikas favorītu. Divas atrakcijas vienlaicīgi ir mazliet par daudz.

Pēc teksta izlasīšanas neesmu drošs, vai tu meklē organizatoru, @xHorrorGirlx. Lai vai kā varu noorganizēt pasākumā kā trešā uzticamā partija. Tādējādi arī tu varēsi pilnvērtīgi piedalīties pasākumā.

Ja tev ir zināms kur dabūt bezmaksas vai lētas telpas, mierīgi.

Tas būtu tavs darbs, bet nu Ralfa kojas itka bija labs variants.

Skaitās, ja es vēstulē nosūtītu linku uz digitālo zīmējumu?:smiley:

Jā, es pārbaudu vai tev nav vērtīgas informācijas. :grin: Ralfs jau kādu laiku atpakaļ paziņoja, ka nevēlas neko kopīgu ar organizēšanu un tajā nepiedalīsies.

1 Like

@Especti, Nevajag jau neko diži organizēt, lai paprasīt mammai atslēgas. XD

1 Like

Vai tad viņš neprasīja no vecāsmātes? xD

Man nav pretenziju iedot savu adresi. This sounds fun.

2 Likes

Nu cipa adrese ir kaķa bet ar kaķi jau laicīgi tika sarunāts ka uz viņa adresi atnāks man paciņa kuru viņš nevar vērt :smiley:

1 Like

cik atceros, nope

ka jau soliju kaut kad gada sakuma pec piedalisanas MAL dazados eventos esmu gatava veidot ko lidzigu seit :slight_smile:

bet tiesam prieks redzet ka forumiesem si ideja patik
noteikti noteikumiem jabut savadak bez tiem bus haoss un soreiz mes noteikti to nevelamies
hmm varbut… varbut ta butu labak .Saprotu tavas bazas,bet te jau izskatas ka ir cilveki kas ir gatavi parakstities uz abiem ko tad???

hmmm orginali es nemekleju vnk gribeju redzet atsauksmi uz ideju …pec tam jau es butu domajusi talak un katra gadijuma ja visi striki truktu pati butu novadijusi bet ja palidzibu organizesanas tiesam butu jauka :slight_smile: a ka pats nevelies piedalities :wink: ??

you mean ta ka real life vestule uzrakstitu garu linku uz tavu zimeju un pec tam tas butu vel kompi saitas lauka jauzraksta …ta jau ir visistaka trollosana :smiley: :smiley:
Dude tu jau vinu vienmer vari izprintet vel savu autografu atstat …zin ka moska nakotne paliksi slavens otrs cilveks vares palepoties ka tu redz vinam tajos vecajos labajos 2010jos gados atsutiji ziemassvetku davaninu :smiley: :smiley:

1 Like

bet zin musdienas nekas pa velti ar netiek darits …visticamak kakis ar vel procentus/dalu paprasis no visa ta …tu tac zini kas notiek ar kaiem kad viniem saka ne …vina vel nems un to speciali izdaris xD un pec tam izliksies ka neko nezin

1 Like