Rise of the Tomb Raider

Es ļoti atvainojos, ja esmu nepareizi izveidojis šo topiku. Šis ir mans pirmais topiks, un es ceru, ka spēļu aprakstu esmu izveidojis daudzmaz pareizi. Ja nē, tad būtu labi, ja man pateiktu ko vajadzētu un ko nevajadzētu pievienot.



Kas ir Tomb Raider?

So, Rise of the Tomb Raider ir jaunākā daļa no lielajām Tomb raider sērijām, kura uzsāka savu pirmo spēli 1996 gadā (Woah, 1 gadu pirms es piedzimu!)
Basically, kā jau wikipedia rakstīts, Tomb raider is Action-Adventure spēle, kur Laras Kroftas galvenais mērķis ir meklēt šos aizvēsturiskos noslēpumus, un tieši to pašu viņa dara arī šajā Tomb Raider sērijā.

Ko dara šajā spēlē?

Galvenais mērķis, protams, ir sekot līdzi stāstam, un darīt to, ko spēle saka. Basically kā jau katrs Story mode.
Bet bez obvious mērķiem, tev ir jātiek līdz noteiktiem punktiem, kamēr jātiek galā ar pretiniekiem, un “dabas grūtībām” (ar to es domāju, jālec pāri milzīgiem caurumiem, jāskrien prom no dabas disasters, kā arī jāizdzīvo pret pašu dabu.
Ar pretiniekiem tu vari tikt galā trīs veidos: Skriet virsū, un uzbrukt viņiem kā tajās action movies (ar lielu iespēju, ka nomirsi), galināt nost ar klusām taktikām (ar to es domāju, tikt vaļā no viņiem ar bultu galvā, lodi galvā, nožņaugt, vai arī aktivizēt lamatas tā, lai pretinieks ir tas, kas izbauda lamatu garšu), vai arī ļaujot viņiem dzīvot, un ļoti klusām tikt uz nākamo punktu (šo gan ir ļoti grūti izdarīt, un, protams, ir arī uzdevumi kur tev IR jānogalina kāds).

Kāds ir šīs sērijas stāsts?

Pēc tā, ko pagaidām esmu spēlējot sapratis, ir tas, ka Lara cenšas īstenot sava tēva sapni, tiekot klāt šīm “spējām”, kas dod nemirstību, un tā viņa domā glābt cilvēkus no slimībām, nāvēm un tā tālāk.
Bet, lai padarītu Laras dzīvi grūtāku, ir arī šie pretinieki ar nosaukumu “Trinity”, kas cenšas tikt klāt tieši tam pašam, ko Lara.
Šis pagaidām ir viss, ko esmu sapratis pēc 1.30 hour gameplay.

Rise of the Tomb Raider trailers

Mans vērtējums:
Story - 9/10 (Patīk tas, ka viņi palika pie tā paša, ka viņa ir aizvēsturisko noslēpumu meklētāja)
Gameplay - 8/10 (Smooth gameplay, bet ir dažas vietas, kur tev liekas ka tavs chars biš strēgst un teleportējas)
Fun - 9/10 (Dievinu Stealthy tipa spēles, un šī spēle man to dod, kā arī visi šie obstacle courses, kur ir basically parkour, kas parada šo spēli ļoti, ļoti enjoyable)


Vēlreiz atvainojos, ja esmu kaut ko palaidis garām. Droši pasakiet, un es to pievienošu, kā arī atcerēšos to nākamajiem topikiem.
Ja šajā topikā ir kaut kāda nepareiza informācija, droši rakstiet komentāros, un es to izlabošu.

Negribēju rakstīt kā tie super serious topiki, so informāciju rakstīju ar saviem vārdiem tā, lai izskatītos ka to rakstītu cilvēks ar personalitāti. :^)

3 Likes