Riktīgi vēls sveiciens no Rain

Tā. Es jau forumā ilgi esmu uzturējies, bet īsti neesmu uztaisīji šādu sasveicināšanos. Un tā kā man nav ko darīt šajā nakts stundā, nolēmu tādu uzrakstīt.
Pašu forumu atklāju, sēžot facebokā, kad uz sienas parādījās sena paziņas raksts, par šo forumu. Tas bija ideālā laikā, jo tad vēl gribējās skolā uzrakstīt ZPD par anime. Tas neizdevās, bet vismaz atradu šo forumu.
Mazliet par mani. Mācos vēl skolā. Aiz muguras ir daudzas negulētas naktis skatoties anime. Cik daudz anime, to gan nepateikšu. Neesmu apņēmies tās skaitīt. Ļoti patīk lasīt noveles. Kā redzēju mums te ir lokšāvēji, vai vismaz tādi, kuru ar to nodarbojas. Es pats nodarbojos ar klinšu kāpšanu (alpīnisumu, boulderingu, ātrumkāpšanu, grūto kāpšanu un free solo) jau 3 gadus. Panākumi arī ir diezgan normāli. Patīk arī rakstīt prozu (ja to tā var nosaukt, kaut vai tā nav laba) un spēlēt/klausīties metālu.
Mangas un komiksus lasu mazāk, bet arī tiem nav ne vainas.
Nu re. Tāds riktīgi vēls hellow visiem, bet nekas traks. :smiley:

Jā. Sveiks, jaunpienācēj. :smiley:

Sveiks, Rain cilvēks ar kuru man nav bijusi neviena saruna. :mafii:

Hellow. :smiley: to varam izlabot.

Atverta jebkura veida sarunām, izņemot brutalitātei, karam un pierāditiem faktiem, kā arī zinātne un citām sarežģītām lietām. Turesim saturu maksimāli vieglu! :slight_smile: ~Nyaa!

Tas der. :smiley: Neesmu karu fans. Zinātne gan ir interesanta, bet sarunu tēmai neder. Kādu mūziku vispār klausies?

1 Like

Punkrock, Nightcore. JROCK, nu man patīk daudz un viss. Arīī dodu priekšroku Clasiskai mūzikai un neiebilstu electro mūziku arī.! ^^ Man viss patīk! ~Nyaa

Pieminot pankus uzreiz nāk galvā ātras ğitārspēles un Depo sienas ainas. :smiley: tas vairāk uz punkmetal pusi.

Alpīnists un patīk klausīties metālu. :pedo_bear:

Welcome!

Čau čau!! :3 :ghost:
Ja jau tu savu sasveicināšanos sauc par vēlu… ko tad man teikt :smiley:

1 Like

Kur tad ir tava sveicināšanās? :smiley:

Un kur tava? :s

To pašu es varu arī tev pajautāt :rabbit: :smiley:

Nav jau ko stāstīt par sevi :smiley:

Gan jau ir ko stāstīt :smiley:

:smiley: ir, ir. Tikai jāatrod laiks uzrakstīt kaut ko jēdzīgu.

1 Like

Uhhh, tas ir daudz prasīts no manis

čau! Prieks ka iepazīstināji ar sevi :slight_smile:

Sveiks! Jau meetupā iepazināmies… Mazāk vai vairāk. :smiley:

Vispār pati sasveicināšanās diezgan skopa. Neko jaunu par tevi neuzzināju. :smiley:
Lai nu kā, sveicināts forumā! :smiley: