Rīgas Motormuzeja apmeklējums

Tā kā mēģinu iegūt savā īpašumā autovadītāja apliecību, tad arī ir parādījusies interese par transportlīdzekļiem kā tādiem. Varbūt, kāds no jums arī vēlas ar mani nākt uz Rīgas Motormuzeju?

Muzejs atrodas S.Eizenšteina iela 8, Rīgā un līdz muzejam nokļūšana nav sarežģīta. Izmantojot personisko auto, līdz Rīgas Motormuzejam var nokļūt 20 minūtēs. Braucot ar sabiedrisko transportu aptuveni 30 minūtes. Darba laiks ir no 10:00 - 18:00.

Apmeklējuma cenas:
motormuzejs2

Tie, kas vēlētos uz turieni, varam nobalsoties šeit par dienām:

  • 4.septembris
  • 5.septembris
  • 6.septembris
0 voters

Šeit par laikiem:

  • 10:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 16:00
0 voters

Cheers!

2 Likes

Sen nav būts. Iespējams jau kolekcijā kaut ko ir pamainījuši. Sestdien, svētdien, bet ne ātrāk par 1400. ^^

oh tu esi bijis?
es nekad neesmu, tāpēc extra excited ;D

1 Like

Reizi 4 gados sanāk laikam… tad garantēti, ka iespējams, kolekcijā būs kas jauns…

Arī neesmu bijis, bet diemžēl man vēl būs karantīna.

It kā atzīmējos, bet vēl neesmu pārliecināts.

varēsi pēc tam aizšaut ;3 tu jau atpakaļ?

nu skaties, kā tev sanāk, ja mēs pietiekami daudz būsim, varēsim grupas biļeti ņent

Jābūt 10 cilvēkiem. I tad - vesals viens eiro. VIENS EIRO! Nopietni? Pff… protams skatoties no skata punkta centu nekrāsi pie erio netiksi utt., tad jā.

Nezinu kā tagad, bet pēdējo reizi, kad biju, tur nebija tik daudz ko redzēt, lai vesela grupas ekskursija sanāktu. :smile:

man vēl studentu apliecība ir derīga, huhuhu, 5 eur :sunglasses::ok_hand:

Es varbūt arī ieslīdēšu, lai pamērītos ar bārdām. Man tieši beidzas karantīna tad :smiley:

Es tieši augustā apcirpu īsu. :D

izskatās, ka orientējamies uz 6.septembri (svētdienu) plkst. 14:00 :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Es varētu arī būt. Sen nau nekur būts.

Ja kādam vajag transports no Ziepniekkalna puses varu palīdzēt

1 Like

Diemžēl šoreiz netikšu.Jāstrādā cītīgi ja vēlos paaugstinājumu xD xD

Uuu! Tad aiziet! Uz kādu amatu var tikt?

1 Like

Pagaidām durvis ir atvērtas uz Sieviešu nodaļas Vizuālo noformētāju/koordinātoru.

Aha. Izklausās nopietni! Ir ko - vīriešu nodaļa?

Jā esot tur sarežģiti jo skaitāmies Baltijā lielākais veikals.Vispār ir gan sieviešu,vīriešu un vēl bērnu .Plus es pati tagad strādāju vīriešu nodaļā xD xD xD