Rick and Morty - sākusies 7. sezona jau ar 3 epizodēm

Veiksmīgi sākusies Rika un Mortija 7. sezona un jau varam apskatīt veselas 3 epizodes. Es tā jūtu šīs sezonas lielais jautājums būs tas vai sērija ir beigta vai arī vēl skatāma.

No savas pieredzes es teiktu, ka pirmā epizode bija ok. Varbūt es nebūtu gribējis tik daudz atsauces uz veciem varoņiem, bet kopumā bija ok. Otrā un trešā sērija jau sāk izteikti palikt neinteresantas. Otrajā sķiet viņi neizdarīja neko diži interesantu ar epizodes sākuma pavērsienu un trešajā epizodē man vienkārši vienmēr šķitušas Amērikas savienoto valstu prezidenta epizodes vājākas par visām pārējām.

Balss aktiera maiņu Rikam un Mortija diži nejutu. Kaut kāda atšķirība it kā ir, bet galīgi nav kritiski.

3 Likes

Man pirmā bija meh, otrā patika, trešā, cik ļoti es nemīlētu Unity, nepatika, bet vb tieši tādēļ, kā uz Unity pārāk maz fokusa bija

Likās visai ‘hmmmmmm’ - kaut kas pietrūkst, tā visa ideja ka Rikam vajag terapiju utt liekas tik ugh un OOC–

1 Like

Hz, nekad nav par vēlu mācīties dzīvot labāk un dažreiz vajag cita palīdzību, tas tieši labi, ka parāda, ka pat Rīkam vajag kāda palīdzību, bet labāk vb būtu paņemt kādu citu personāžu, piem Space Beth

Ceturtā paredzama, bet man patika, kaut arī man šķiet realitātē būtu citādi, jo visi mēs apzinamies, kas kur tiek ekspluatēts, lai mums būtu nedaudz patīkamāk, un gandrīz visiem vienalga

4. pa savam bija laba, klasiska epizode. Vienīgais šajā es kaut kā baigi pajutu, ka varoņus ierunā citi aktieri un man kaut kas ķērās acī stāsta līnijas gaitā. Vai tik nebija baigi daudz lēcienu laikā, kas nekādi netika apzīmēti.

5. epizode spridzināja! Pa ilgiem laikiem epizode, kas atgādināja klasisko Rick and Morty un, piedevām, mēs saņēmām stāsta līnijas pavirzīšanos uz priekšu.

Man šķiet, ka tajā efektu daudz, bet ja apstāties un padomāt par notikušo, tad sižets īsti nav labs un tas ļaunais Riks vnk izmests

Kad skatījos sesto sezonu, tad arī šķita ka pirmās 3 epizodes ir meh, un tad sākās jautrība. Iespējams šoreiz būs tā pat. Sestā sezona arī iegreba manā atmiņā ļoti traumējošo scēnu :curry::

Šodien redzēs vai sestā epizode turēsies līdzi iepriekšējai.

Manuprāt labākā pagaidām, šī ir “starpplanetārā televīzija” kind of epizode :star_struck:

I agree! :+1:

Man sestā epizode vairāk atgādināja “Mind blowers” epizodi. Bija sakarīgi, gana atgādināja klasisko Rick and Morty, lai gan man tā pat patika labāk piektā epizode. :D

Par šo runājot, es pa lielam gaidīju, ka ļaunā Rika stāsts tā beigsies - bezmērķīgi, bez gandarījuma. Riks pēc savas būtības kā varonis ir traģisks un pazaudējis mērķi. Viņam nepiestāvētu citas beigas.

Es to pieskaitu pie tā paša tipa

Nez, man tas Riks likās citāds, tāpat kā Evil Morty tomēr atšķiras savos mērķos (starp citu īsti nesapratu viņa motivāciju) no pārējiem

Septitā tik laba :star_struck:

Jā, riktīgi laba.

Pēdējās divas epizodes wtf vispār

Noskatījos tikko pēdējo. Man jau patīk.

8. epizode “Rise of the Numbericons: The Movie” varētu būt burtiski sliktākā epizode kādu es esmu redzējis.

Pēdējā, 9. epizode “Mort: Ragnarick” salīdzinājumā ir normāla. Nekas super interesants, nekas super labs. Man patika ievads un tas prikols, ka eksistē paradīze, taču es galīgi neiebraucu tajā visā cīņā epizodes beigu daļā, pret pāvestu uz Warhammer 40k cienīga troņa. :D Tas bija atklāti neinteresanti - pēc sajūtas viņi faktiski nomainīja izskatu USA prezidentam uz pāvestu un pateica, ka tas ir pavisam jauns varonis.

Da tur vispār nesaprotams, kas kā strādā, sajuta, ka vnk samesti kkādi random koncepti un tiek izlikti par absurdo humoru