Rēzeknes brīnumbonanza ar Neptūniju [21.07-22.07]

Peldkostīmi :smirk:
image

1 Like

Laikam jāpasaka tev šito vārdu nelietot. :DDD nezinu, ko tas nozīmē jums čiuļiem, bet čangaļi ir latgalieši, kas nedzīvo Latgalē. Attiecīgi, Latgale nav čangaļu zeme, un Latgalē nevens čangalis nedzīvo. Tas tā, lai par tevi daudz nesmietos. :DDD

Mēs esam zilo ezeru zeme ar iemeslu. :D ezeru mums ir pietiekami, tagad mēģinu saprast, kad labāk peldēšanos jums būtu sarīkot. Pagaidām labākais variants būtu sestdien uz vakarpusi, pēc izbraukšanas pa loku, vai nu atpakaļceļā kaut kur, vai arī sākumā iebraucot mājās un tad aizejot uz Kovšu ezeru. Alternatīvi, var braukt svētdien, tusēt pie ezera līdz vilcienam, pirms tam saliekot somas mašīnā, lai var pa taisno tad braukt uz vilcienu. Visādā ziņā, peldēšanos nodrošināt varu.

Welp Canibal corpse ir šajā laikā - ufu…

P.S. @Menestrels @NeptuneFox ja bus iespeja, iesaujat par man ar XD

1 Like

Nekas, glutēns ir sastopams tikai graudos un to produktos. Atskaitot miltus, citos pārtikas produktos mēdz būt iemaisīta graudu ciete. Lielos vilcienos - es nepārtieku no pusfabrikātiem.

:+1:

Gaļa, dārzeņi, augļi ir droša likme.

Ja es pēkšņi attopos piektdienas agrajā vilcienā, es par to varu paziņot jau būdams ceļā? :D

nedēļas nogale brīva, bet citu iemeslu dēļ nesanāks tikt :disappointed::disappointed::disappointed:

1 Like

“zobu birstes/cita kosmētika” mani sasmīdināja. Kopš kura laika zobu birstes skaitās pie kosmētikas? :smile:

Cilvēki, tas google fails ir rediģējams. :D

Es esmu uz jautājuma zīmes, laikam jau nebūšu.

Cilvēki, kas tiešām brauc pie manis, lūdzu, pierakstieties google failā, vēlams, šovakar!

@Salody @Mrspambox3 @haachikooo @Farlien man jūs gaidīt?

Mani ja es tacu atzimejos :)

@Chise, tu esi no Rēzeknes un no tevis nekas nav dzirdēts. Parādīsies?

Es, diemžēl, paspēju saaukstēties pēdējā darba dienā. Tāka tomēr netikšu. :confused:

@Chise ja domā nākt, iedošu tev google koordinātes.

Es tomēr diemžēl netieku. Lietas ārpus manas kontroles iemaisījās, kā arī biju paredzējis, neļauj man doties. Tad citu reizi varētu aizbrukt. :confused:

Izklausās pasākums super bet es ar šai reizē netieku. Ja nu vienīgi jums kaut kādā veidā nesanāk uz Vaidavu aizmaldīties :sweat_smile:

@Menestrels: torti varēšu novērtēt tikai simboliski
Es, veicot nektarīnu genocīdu tortei virtuvē vienos naktī:
giphy

2 Likes

man ļoti ļoti gribas, bet citi pienākumi sauc, tāpēc netikšu :c